Роман Дебелко: "Естонський чемпіонат можу порівняти з нашою Першою лігою"
^

Роман Дебелко: "Естонський чемпіонат можу порівняти з нашою Першою лігою"

577

Роман Дебелко: "Естонський чемпіонат можу порівняти з нашою Першою лігою"
Официальный сайт "Карпат"

На початку другого тайму спарингу з мінським "Динамо" Роман Дебелко отримав класну передачу з лівого флангу від Франціско Ді Франко і відправив м’яч у сітку воріт білоруської команди. Після гри форвард "левів" розповів про двобій із динамівцями в інтерв’ю Інформаційному центру ФК "Карпати".

– Романе, важко переоцінити значення цього голу для тебе?

– Звичайно, це дуже важливо. Нападник забиває і отримує впевненість у собі. Я намагаюся працювати над собою і бути націленим на ворота.

– Практично до останнього туру естонського чемпіонату ти претендував на звання найкращого бомбардира Meistriliiga. Гольовий запал продовжуєш на зборах вже в "Карпатах"?

– Безперечно, рівень чемпіонатів порівнювати недоречно – українська ліга суттєво сильніша. Я є таким гравцем, який залежить від команди. У "Левадії" в нас була якісна команда, яка створювала моменти і мені вдавалося їх реалізовувати. Естонський чемпіонат можу порівняти з нашою Першою лігою. Так само мені сильно допомагають партнери в "Карпатах", а я намагаюся добре виконувати свою роботу в атаці.

– Перед гольовою передачею Ді Франко класно стягнув на себе суперників і видав комфортний пас на тебе.

– Фран отримав передачу, почав обігрувати суперників. Я мав розташовуватися на ближній штанзі. Пас пішов трошки назад, тому довелося приймати його з розворотом. Другим дотиком вдалося переправити м’яч у ворота і завершити епізод. У нас вийшла хороша комбінація.

– Чекав більшого від "Динамо"?

– У першому таймі білоруси грали краще, після перерви у них з’явилася молодь у складі. Мабуть, не було такого якісного футболу.

– За місце в старті тобі доведеться конкурувати з Крістіаном Понде. Ви абсолютно різні за стилем гри форварди.

– Конкуренція між нами однозначно має місце. Це має піти на користь команді. Вирішуватиме тренер, а я робитиму все залежне від мене. Головне, щоб наша гра приносила перемоги "Карпатам".

Читайте также: Товарищеский матч. "Карпаты" - "Динамо" Беларусь 2:1. Обмен 11-метровыми

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме