"Олександрія" прибула до Туреччини на другий збір: в обоймі Шарана - 25 гравців
^

"Олександрія" прибула до Туреччини на другий збір: в обоймі Шарана - 25 гравців

614

"Олександрія" прибула до Туреччини на другий збір: в обоймі Шарана - 25 гравців
Официальный сайт "Александрии"

"Олександрія" сьогодні, 10-го лютого, прибула до Туреччини на другий збір, інформує прес-служба клубу. Підготовка до весняної частини сезону традиційно продовжилася на базі курортного комплексу "Сусесі", що в анталійському Белеку. Олександрійці вже здали тести і провели перше тренування.

Головний тренер команди Володимир Шаран взяв на збір 25-х гравців. Список тих, хто буде готуватися: Юрій Паньків, Олег Білик, Владислав Леванідов, Станіслав Микицей, Павло Пашаєв, Валерій Лучкевич, Тимур Стецьков, Андрій Цуріков, Владислав Бабогло, Антон Шендрік, Денис Дедечко, Дмитро Гречишкін, Олексій Довгий, Євген Банада, Андрій Запорожан, Артем Полярус, Євген Протасов, Максим Задерака, Дмитро Шастал, Владислав Шкіндер, Кирило Дришлюк, Артем Сітало, Віталій Пономар, Кирило Ковалець, Денис Устименко.

Нагадаємо, завтра, 11 лютого, "Олександрія" проведе контрольний поєдинок з командою "Желєзнічар" (Боснія і Герцеговина). Гра розпочнеться о 18-й годині за українським часом.

"Олександрія" прибула до Туреччини на другий збір: в обоймі Шарана - 25 гравців - изображение 1"Олександрія" прибула до Туреччини на другий збір: в обоймі Шарана - 25 гравців - изображение 2"Олександрія" прибула до Туреччини на другий збір: в обоймі Шарана - 25 гравців - изображение 3"Олександрія" прибула до Туреччини на другий збір: в обоймі Шарана - 25 гравців - изображение 4"Олександрія" прибула до Туреччини на другий збір: в обоймі Шарана - 25 гравців - изображение 5"Олександрія" прибула до Туреччини на другий збір: в обоймі Шарана - 25 гравців - изображение 6

Читайте также: Володимир Шаран: "Ми розглядаємо трьох потенційних новачків і хочемо бачити їх в "Олександрії"

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме