Арбітри УПЛ в Туреччині: знайомство з VAR, тест "йо-йо" та поради Стеванато
^

Арбітри УПЛ в Туреччині: знайомство з VAR, тест "йо-йо" та поради Стеванато

807

Арбітри УПЛ в Туреччині: знайомство з VAR, тест "йо-йо" та поради Стеванато
Официальный сайт ФФУ

Арбітри УПЛ продовжують підготовку до весняної частини сезону на зборі в Туреччині. Робота триває в чотириразовому режимі, інформує прес-служба ФФУ. Тренувальний збір українських рефері в Белеку наближається до екватору, тому за насиченістю зараз найбільш спекотна пора. Хоча зранку погода на узбережжі зіпсувалася, пішов рясний дощ, це не завадило конструктивній роботі. Уранці під керівництвом інструкторів арбітри займалися на полі, відпрацьовуючи швидкість, координацію та рухливість. Ця інтенсивна робота тривала годину.

Потім, після невеликої перерви, усі перейшли до конференц-залу на теоретичне заняття, під час якого голова Комітету арбітрів ФФУ Лучано Лучі та фахівець із науково-методичної роботи ФФУ Віктор Дердо ознайомили підопічних із довідковою інформацією та філософією системи VAR, девізом якої є: "Мінімум втручань — максимум користі".

Наступною була тема сучасного трактування та вимог ФІФА, УЄФА й ФФУ щодо ситуацій із порушеннями, пов’язаними з необачністю, нерозважливою манерою або застосуванням надмірної сили — для головних арбітрів. У свою чергу асистенти отримували практичні поради від інструктора ФІФА Джованні Стеванато щодо ситуацій із положенням "поза грою" під час поєдинку. Відеонарізки на різні теми обговорювали спільно, а потім були доповіді учасників зборів в окремих групах.

Читайте также: Українські арбітри в Туреччині: пять бригад в роботі та приїзд Павелка

І, нарешті, вечірнє заняття на полі також пройшло з високою інтенсивністю. Арбітри готувалися до складання бігового тесту "йо-йо" (переривчастий біг).

Арбітри УПЛ в Туреччині: знайомство з VAR, тест "йо-йо" та поради Стеванато - изображение 1Арбітри УПЛ в Туреччині: знайомство з VAR, тест "йо-йо" та поради Стеванато - изображение 2Арбітри УПЛ в Туреччині: знайомство з VAR, тест "йо-йо" та поради Стеванато - изображение 3Арбітри УПЛ в Туреччині: знайомство з VAR, тест "йо-йо" та поради Стеванато - изображение 4Арбітри УПЛ в Туреччині: знайомство з VAR, тест "йо-йо" та поради Стеванато - изображение 5Арбітри УПЛ в Туреччині: знайомство з VAR, тест "йо-йо" та поради Стеванато - изображение 6Арбітри УПЛ в Туреччині: знайомство з VAR, тест "йо-йо" та поради Стеванато - изображение 7

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме