Мар'ян Швед: "Хочу допомогти "Карпатам" поборотися за Кубок"
^

Мар'ян Швед: "Хочу допомогти "Карпатам" поборотися за Кубок"

1038
Мар'ян Швед: "Хочу допомогти "Карпатам" поборотися за Кубок"
Официальный сайт "Карпат"

Форвард "Карпат" Мар'ян Швед в інтерв'ю прес-службі клубу розповів про останні події в кар'єрі. Нагадаємо, одразу після підписання контракту із "Селтіком", Швед приєднався до табору "Карпат" в Туреччині – саме у львівській команді вінгер дограє сезон. Усього нічого йому знадобилося для того, щоб принести перемогу "Карпатам" у завершальному спарингу.

– Звичайно, в мене зараз позитивні емоції, бо "Селтік" це топ-клуб, який грає в хорошому чемпіонаті. І цілком логічно, якщо я гратиму в основі та проявлю себе, то це відкриє мені дорогу на ще вищий рівень. Хотів би одразу подякувати усім, хто підтримував мене, а також усім, хто критикував. Це, безумовно, додає сил та наснаги.

– Уболівальники "Селтіка" жартували, що ти проходив найдовший у світі медогляд...

– Це далеко не так. Як і те, що писали та говорили, зокрема, в українських ЗМІ. Наприклад, коли з'явилася інформація, що я проходжу медогляд, то в цей час я займався у Львові. Візу мені взагалі за 4 години відкрили. Насправді, все дуже швидко робилося і взагалі ніяких бюрократичних проблем не було.

– Все ж, що тебе спонукало перейти в "Селтік"?

– Це команда з великою історією. Власне, у мене також є історія, пов’язана із "Селтіком". Пригадую, ще коли вчився в школі "Карпат", наша команда регулярно виступала на різноманітних європейських дитячих турнірах. Під час одного з таких ми перемогли, організатори вручили мені низку індивідуальних нагород. І одразу до мене підійшли представники кількох клубів, з якими ми грали. Пригадую, там був "Мілан" і "Селтік". І шотландці одразу сказали, що готові мене хоч вже забрати в Глазго (сміється). Але на той час я хотів грати за "Карпати" і, зрештою, за кілька років таки дебютував в першій команді. Очевидно, ті скаути про мене не забули і от тепер я гравець "Селтіка". Що мене спонукало? Команда постійно грає в єврокубках, в Лізі чемпіонів. Це один з пріоритетів, а інший – це зелені та білі кольори, рідні для мене.

Читайте также: Брендан Роджерс: "Шведу предстоит вернуться в Украину"

– Ти вже мав розмову із головним тренером "Селтіка"?

– Так, з містером Роджерсом ми говорили перед останньою грою "Селтіка". Суть розмови нехай між нами залишиться, але скажу, що я загалом почутим задоволений. Знову ж таки, багато з того, хто щось писав чи говорив з десятих рук – має невеликий відсоток істини.

– Не секрет, що тебе хотіли бачити й інші клуби...

– Були інші варіанти, це правда. Але я не бачу сенсу про це говорити, адже я підписав контракт з "Селтіком". Крім того, саме цей клуб все чітко і зрозуміло пояснив і запропонував, без різних, так би мовити, "качель".

– А як щодо варіанту з орендою в "Карпати"?

– Знову ж таки, мені пропонували короткотривалу оренду в інший клуб. Його не назву, але скажу, що це дуже відомий клуб, постійний лідер свого чемпіонату. Я все ж вибрав "Карпати". Хочу допомогти своїй рідній команді, зокрема, і поборотися за Кубок. Зараз ми в чвертьфіналі і маємо шанси пройти далі.

– У тебе зараз є друга спроба закріпитися в Європі, в іншому топ-клубі...

– Чи щось змінилося з того часу, як я виступав за "Севілью"? Так, багато, мабуть, усе змінилося. Хіба що на вигляд я лишився таким самим. Я вивчив іспанську мову, принаймні все, що тренувального процесу стосується. Зараз підтягну англійську. Крім того, я подорослішав, почав мислити по-іншому, та й пріоритети вже не ті, що були раніше.

– Що б ти сказав уболівальникам "Карпат"?

– Я їм хочу від щирого серця подякувати за багаторічну підтримку. Мені багато писали теплих та щирих побажань. Я хотів би попросити їх завжди підтримувати свою команду, так, як крім них більше ніхто не вміє робити.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме