Володимир Пятенко: "Мораєс завжди хотів грати за збірну Бразилії"
^

Володимир Пятенко: "Мораєс завжди хотів грати за збірну Бразилії"

721

Володимир Пятенко: "Мораєс завжди хотів грати за збірну Бразилії"
Фото - Денис Руденко, FootBoom

Екс-тренер донецького "Металурга" Володимир Пятенко в коментарі FootballHub оцінив гру форварда "Шахтаря" Мораєса, та його перспективи зіграти за збірну України.

– Якщо я не помиляюсь, то Жуніор Мораєс до нас у донецький Металург приїжджав двічі. Спершу у нього щось не вийшло з трансфером: він довго чекав, але вирішив поїхати. Це було, коли команду тренував Андрій Гордеєв, я тоді був помічником. Він поїхав до Болгарії. Минув певний час, а я пам’ятаю, що він себе дуже добре на зборах показав. Я тоді вже став головним тренером, згадав, що є такий нападник і все ж таки з другої спроби ми його взяли.

– Спочатку йому важко було в Україні?

– Ні. Цього не відчувалося. Одразу було помітно, що він такий колючий нападник, неприємний для захисників. Добре грав корпусом, він хоч і невеличкий на зріст, але кусав дуже добре захисників.

– Зараз є інформація, що він може прийняти українське громадянство і грати за збірну Україну. Як ви ставитеся до цього?

– В Україні точно, а також в багатьох інших країнах дуже мало якісних нападників. Тому я нормально до цього ставлюся. Хоча, за його словами, він завжди хотів грати за збірну Бразилії.

– Тобто коли він приїхав до України, він розглядав наш чемпіонат як трамплін і не хотів надовго тут затримуватися?

Читайте также: Жуніор Мораєс висловив бажання грати за збірну України

– Не сказав би, що він не хотів довго грати саме в Україні. Коли він виступав у Металурзі, він постійно акцентував увагу на тому, що мріє грати у Лізі Чемпіонів та за збірну Бразилії. Це були дві його основні цілі та мрії. Саме тому він перейшов до Динамо. А потім у Шахтар. Напевно, він зрозумів, що збірна Бразилії не розраховує на нього. А за збірну все ж таки хочеться пограти.

– Як вважаєте, він здатен одразу підсилити збірну України?

– Чому ні? У нього гарний зв’язок із тим самим Марлосом. У Києві він грав із Циганковим. Я думаю, що він достатньо сильний нападник.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме