FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Товариський матч. "Ворскла" – "Раднік" (Сербія) 0:0. Атака не вражає (Відео)
^

Товариський матч. "Ворскла" – "Раднік" (Сербія) 0:0. Атака не вражає (Відео)

778

Фото - ФК "Ворскла"

"Ворскла" - "Раднік" (Сербія) 0:0

"Ворскла". 1-й тайм: Ткаченко, Саків, Мартиненко, Даллку, Сапай, Кане, Скляр, Габелок, Кобахідзе, Васін, Коломоєць; 2-й тайм: Шуст, Артур, Чижов, Чеснаков, Пердута, Ребенок, Шехіч, Шарпар, Петровіч, Мисик, Карека.

"Ворскла" на зборі в Туреччині провела черговий спаринг. Суперником команди Василя Сачка була сербська команда "Раднік". Полтавчани не змогли забити – гра завершилася нульовою нічиєю. Подробиці цього спарингу можна буде дізнатися згодом.

Нагадаємо, наступний контрольний поєдинок "Ворскла" планує провести 4-го лютого з сербською командою "Спартак" (Суботиця).