FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Володимир Шаран: "Ми розглядаємо трьох потенційних новачків і хочемо бачити їх в "Олександрії"
^

Володимир Шаран: "Ми розглядаємо трьох потенційних новачків і хочемо бачити їх в "Олександрії"

1731

Володимир Шаран: "Ми розглядаємо трьох потенційних новачків і хочемо бачити їх в "Олександрії"
fco.com.ua

Головний тренер "Олександрії" Володимир Шаран в коментарі прес-службі клубу поділився враженнями від першого навчально-тренувального збору у Туреччині.

– Володимире Богдановичу, як в цілому проходить збір?

– Не так, як нам би хотілося – як ви бачите, погодні умови постійно корегували наші плани. Це позначилося й на тренувальному процесі, і на контрольних поєдинках – ми не змогли провести матч з "Черно море". Після першого контрольного поєдинку з "Ботєвим" три футболісти отримали травми, після другого спарингу з "Аркою" травмованих гравців прибавилося. Боротьба з цими командами видалася доволі жорсткою. Тому, можливо, й на краще, що ми не провели поєдинок з "Черно море".

Хлопці трішки підлікувалися й доволі добре зіграли проти "Пюніка". Хоч ми й побачили певні проблеми, у першу чергу в захисті, але також стало зрозуміло, що гравці набули запланованих фізичних кондицій. І в психологічному плані перемога над суперником була надзвичайно важливою. Андрій Цуріков вийшов на поле й зіграв у першому своєму матчі у 2019 року після операції. Залишаються травмованими Олексій Довгий, Павло Пашаєв, Владислав Леванідов і Євген Протасов. Але, сподіваюся, що на наступному зборі з хлопцями усе буде гаразд. Василь Грицук також одужує – працює в Сербії і має приєднатися до нашого табору на другому зборі в Туреччині.

Читайте также: "Олександрія" у Туреччині: підготовка до матчу з "Пюніком" (Відео)

Також маю сподівання, що скоро побачимо новачків, котрі поки врегульовують питання у своїх клубах. Ми розглядаємо трьох потенційних новачків і хочемо бачити їх у складі "Олександрії", - зазначив Шаран.

Нагадуємо, що сьогодні, 2-го лютого, "Олександрія" проводить завершальний на першому зборі у Туреччині контрольний поєдинок проти команди "Вардар" (Скоп’є, Македонія). Гра розпочалася в 16:00.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения