Володимир Шаран: "Ми розглядаємо трьох потенційних новачків і хочемо бачити їх в "Олександрії"
^

Володимир Шаран: "Ми розглядаємо трьох потенційних новачків і хочемо бачити їх в "Олександрії"

1007

Володимир Шаран: "Ми розглядаємо трьох потенційних новачків і хочемо бачити їх в "Олександрії"
fco.com.ua

Головний тренер "Олександрії" Володимир Шаран в коментарі прес-службі клубу поділився враженнями від першого навчально-тренувального збору у Туреччині.

– Володимире Богдановичу, як в цілому проходить збір?

– Не так, як нам би хотілося – як ви бачите, погодні умови постійно корегували наші плани. Це позначилося й на тренувальному процесі, і на контрольних поєдинках – ми не змогли провести матч з "Черно море". Після першого контрольного поєдинку з "Ботєвим" три футболісти отримали травми, після другого спарингу з "Аркою" травмованих гравців прибавилося. Боротьба з цими командами видалася доволі жорсткою. Тому, можливо, й на краще, що ми не провели поєдинок з "Черно море".

Хлопці трішки підлікувалися й доволі добре зіграли проти "Пюніка". Хоч ми й побачили певні проблеми, у першу чергу в захисті, але також стало зрозуміло, що гравці набули запланованих фізичних кондицій. І в психологічному плані перемога над суперником була надзвичайно важливою. Андрій Цуріков вийшов на поле й зіграв у першому своєму матчі у 2019 року після операції. Залишаються травмованими Олексій Довгий, Павло Пашаєв, Владислав Леванідов і Євген Протасов. Але, сподіваюся, що на наступному зборі з хлопцями усе буде гаразд. Василь Грицук також одужує – працює в Сербії і має приєднатися до нашого табору на другому зборі в Туреччині.

Читайте также: "Олександрія" у Туреччині: підготовка до матчу з "Пюніком" (Відео)

Також маю сподівання, що скоро побачимо новачків, котрі поки врегульовують питання у своїх клубах. Ми розглядаємо трьох потенційних новачків і хочемо бачити їх у складі "Олександрії", - зазначив Шаран.

Нагадуємо, що сьогодні, 2-го лютого, "Олександрія" проводить завершальний на першому зборі у Туреччині контрольний поєдинок проти команди "Вардар" (Скоп’є, Македонія). Гра розпочалася в 16:00.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме