Фабрі Гонсалес: "Переконаний, що "Карпати" не прогадали, запросивши Хонглу"
^

Фабрі Гонсалес: "Переконаний, що "Карпати" не прогадали, запросивши Хонглу"

1154
Фабрі Гонсалес: "Переконаний, що "Карпати" не прогадали, запросивши Хонглу"
Фото - "Карпаты"

Головний тренер "Карпат" Фабрі Гонсалес в інтерв’ю прес-службі клубу розповів про свої враження від роботи з командою на зборах в Туреччині.

– Як оціните проведений збір?

– Враження від цієї частини передсезонної підготовки у мене дуже хороші. Ми постаралися закласти підґрунтя та підвести команду до тієї моделі гри, яку ми хочемо бачити. Я дуже задоволений ставленням футболістів до роботи. Тому нашу спільну працю оцінюю цілком позитивно.

– Що вас здивувало найбільше в процесі першого для вас збору на посаді головного тренера "Карпат"?

– Мене щиро здивувало дуже хороше ставлення футболістів до того, що вони роблять. Маю на увазі і ветеранів команди, і молодих виконавців. Якщо ж говорити про негатив, то мене трохи розчарували погодні умови на перших зборах. Власне, через це ми пропустили 4-5 тренувань, адже працювати в таких умовах було неможливо. І це, мабуть, єдиний негативний аспект цих зборів, однак проти погоди та часу ми безсилі.

– Значна частина гравців, які вирушили до Туреччини, ще вчора виступала за юнацьку та молодіжну команди. Кістяк нинішніх "Карпат" становить молодь. Що скажете про роботу цих хлопців на зборах?

– Молоді гравці "Карпат" володіють дуже хорошими технічними та фізичними якостями. Йде мова не лише про тих виконавців, які були на зборах з першою командою, а й також про тих, хто готувався до чемпіонату у Львові. Я усіх їх закликав би наполегливо і багато працювати, ставати серйозними футболістами. Безперечно, мені б хотілося, щоб молодіжні склади працювали багато над тактикою, щоб ця молодь була тактично підготовлена до різних ситуацій, бо фізичні якості у них хороші та й техніка також на пристойному рівні.

Читайте также: Контрольний матч "Карпати" - "Ягеллонія" довелось перенести

– Нещодавно склад "зелено-білих" поповнив 20-річний камерунський захисник Мартін Хонгла, який приєднався до тренувального табору "левів" вже в процесі підготовки до сезону. Ваше резюме стосовно новачка.

– Мартін Хонгла – це гравець, якого ми дуже добре знаємо завдяки виступам в Іспанії, як у "Барселоні-Б", так і у "Гранаді". Я переконаний, що і ми, і клуб в даному випадку, не прогадали, запросивши його у "Карпати".

– В Туреччині фактично відбулося ваше знайомство з командою. За цей короткий проміжок часу ви вже встигли звикнути до підопічних та адаптуватися до нового середовища?

– Якщо говорити про мене, тренера, який приїжджає в іншу країну, то треба розуміти, що ти стикаєшся з іншими звичаями, як у плані футболу, так і у багатьох інших аспектах. Тут, мабуть, дуже важливу роль буде відігравати почуття емпатії, співпереживання. Ми проявили повагу і розуміння до України, до українських футболістів, до українського футболу. Звичайно, раніше на тренуванні, я також попросив хлопців поставитися відповідально і засвоїти те нове, над чим вони не працювали минулого року. Тож всі ми маємо робити свій внесок, демонструвати взаєморозуміння, аби все це спрацювало. В цьому плані у мене немає претензій.

Читайте также: Сергей Мякушко: "Фабри Гонсалес очень требовательный"

– Гравці неодноразово казали, що на першому зборі ви багато працювали над тактикою. Раніше ви не могли сформувати своє бачення стосовно того, яку тактичну схему використовуватимуть "Карпати". Зараз, коли минуло трохи часу, ви маєте певне уявлення того, у який футбол гратиме команда в новому році?

– Я думаю, що ми добре попрацювали на цих зборах, пробували втілити та привити команді певну "Х" модель гри, про яку конкретно говорити зараз не буду. Футболісти добре на це відповіли своєю роботою і розумінням. Я думаю, що ми на правильному шляху, зважаючи на тренування та ігри. Думаю, що вже краще промальовується та гра, яку ми хочемо бачити. Зрозуміло, що на все це потрібен час, щоб це все реалізувати, урівноважити, щоб звикнути до нових вимог. Футболісти зі своєї сторони викладаються на тренуваннях на повну. Треба ще трошки почекати. На те, щоб привити певну модель гри, щоб футболісти адаптувалися до неї, щоб зрозуміли, що ми хочемо від них, потрібен час.

– Протягом січня "Карпати" залишили кілька провідних футболістів. Чи бачите ви внутрішній потенціал в команді, завдяки якому втрата цих виконавців буде менш відчутною?

– Я прийшов в "Карпати", щоб тренувати команду, щоб працювати. На ці збори клуб відправив зі мною ряд футболістів, яких я маю у своєму розпорядженні і повинен тренувати. Я хочу відзначити усіх футболістів, як молодих, так і старших, які були з нами на зборі. Ми з ними працюємо і робимо на них ставку, вони добре адаптовуються. Правду кажучи, я дуже задоволений їхніми стараннями.

– Між двома зборами футболісти матимуть всього кілька днів відпочинку. Яким буде другим етап підготовки до сезону?

– Перші збори нам послугували більше для того, щоб познайомитись з командою, побачити її. Зараз вже все стало на свої місця. Друга частина зборів буде більш специфічною по відношенню до того, чого ми хочемо. Треба розуміти, що вже через кілька тижнів на нас чекає перша офіційна гра. І команда вже має бути готовою до цього протистояння. Ми маємо рухатися від гри до гри. Зараз ми повинні думати про поєдинок, який на нас чекає. Наше завдання – постаратися сформувати команду, готову до боротьби. Ця друга частина зборів має бути більш прямолінійною, прагматичною, вже без експериментів.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме