Євген Паст: "Богданов забив у своєму стилі — зі штрафного"
^

Євген Паст: "Богданов забив у своєму стилі — зі штрафного"

720
Євген Паст: "Богданов забив у своєму стилі — зі штрафного"
Официальный сайт "Десны"

Голкіпер "Десни" Євген Паст в інтерв’ю прес-службі УПЛ поділився враженнями від першого етапу підготовки команди в Туреччині.

— Євгене, вчора команда провела черговий контрольний матч — із сербською "Младостю". Розкажіть про нього.

— Спаринг як спаринг. Зіграли 1:1. Вважаю, володіли перевагою, особливо в першому таймі. Створили більше моментів, аніж серби. За них, до речі, виступає Йован Маркоськи, який колись довго грав за "Ворсклу".

— Як можна пояснити часті поразки "Десни" у спарингах?

— То були три перші матчі, коли ми приїхали, й нам одразу дали великі фізичні навантаження. Вважаю, ми з ними впоралися й успішно продовжили підготовку.

— Взимку чернігівський клуб поповнив цілий ряд відомих майстрів: Богданов, Нємчанінов, Сергійчук… Кого ще не згадали і чи завершилася комплектація?

— Крім цих трьох, немає більше нікого. Ну, тобто з’являлися різні іноземці, але були у нас недовго, два-три дні, й більше ми їх уже не бачили.

— І до зими "Десна" мала сильний склад, а навесні він буде, без перебільшення, вражаючий!

— У нас серйозне завдання — перша шістка, й керівництво робить усе можливе для досягнення мети. Тому й поповнення.

— На деяких позиція з’явилося щось схоже на перебір: два рівноцінні праві захисники, двоє лівих, чотири форварди тощо. Який це може мати наслідок?

Читайте также: Андрей Богданов: "Главное, что финишировали без травм"

— Я тут нічого поганого не бачу. Я би сказав, що конкуренція ще нікому не заважала.

— Очевидно, саме через перебір наставник "Десни" вдається до експериментів. Наприклад, у спарингу з косовською "Приштиною" лівий бек Мостовий виконував функції опорника. Інших футболістів не пересовували за амплуа?

— Він, до речі, в матчі з "Младостю" теж грав опорним: починав як лівий захисник, потім його перевели в центральну зону, де він дуже добре себе проявив. Деяких футболістів також пробують на інших позиціях — наприклад, Старенький грав на своєму правому фланзі як захисник. Іще є експерименти, що нормально, це ж збори… Мене поки нікуди не пересовували.

— До речі, з "Приштиною" на полі не було Богданова…

— З "Младостю" він зіграв цілий тайм, забив м’яч. У своєму стилі — зі штрафного.

— Влітку-восени минулого року чернігівці використовували дві основні тактичні схеми, з двома нападниками й одним. Якщо не секрет, що награється в Туреччині?

— Пробуємо різні схеми: від тайму до тайму в кожному спарингу. Основна — з одним форвардом і двома опорними…

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме