"Ворскла" у Туреччині: тест "Баварія" та наказ - не марудити себе
^

"Ворскла" у Туреччині: тест "Баварія" та наказ - не марудити себе

702

"Ворскла" у Туреччині: тест "Баварія" та наказ - не марудити себе
Официальный сайт "Ворсклы"

"Ворскла" продовжує підготовку до відновлення сезону. Особливий тест на витривалість під робочою назвою "Баварія", гра у "квадратах", коли двоє намагаються відібрати м’яч у квартету, а також традиційна гра у футбол лягли у програму підготовки ворсклян недільного дня у Туреччині, інформує прес-служба клубу.

Враховуючи те, що вечірнє заняття наставники скасували, даючи можливість підопічним на екваторі зборів трішки перевести подих, зранку на совість виконали насичену програму. У тренуванні був задіяний буквально кожен - від голкіпера до адміністратора, лікарів та масажистів, адже в деяких вправах потрібно якнайшвидше підносити м’ячі, змінювати положення пластикових фішок і стійок та переносити ворота. Завершуючи заняття, тренери попросили хлопців довго не марудити себе темою програшу румунам, а, краще, зосередитися на тренувальному процесі – що куди важливіше у період навчально-тренувальних зборів.

Між іншим учорашній спаринг-партнер полтавської команди, "Університатя", вже 3-го лютого зіграє свій перший у новому році офіційний матч. "Ворскла" ж по суті лише розпочала закладати основи фізичної готовності, а тому команди, як не крути, були в різних кондиціях. До того ж ворскляни зараз грають під навантаженнями, зокрема, від тестів під час щоденних тренувань.

Читайте также: "Ворскла" вирушила на перший збір до Туреччини

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме