Главная Украинские Favbet Лига Аді Мегреміч: "Тренери взяли на збір багато молоді – маю надію, що кожен зможе себе проявити"
^

Аді Мегреміч: "Тренери взяли на збір багато молоді – маю надію, що кожен зможе себе проявити"

776
Аді Мегреміч: "Тренери взяли на збір багато молоді – маю надію, що кожен зможе себе проявити"
Фото - Виктора Перегняка

Недільним ранком "зелено-білі" зібралися в міжнародному аеропорту імені Данила Галицького, звідки відправилися до берегів Середземного моря. Перед вильотом карпатівці розповіли, з яким настроєм вирушають до Туреччини.

"Зараз настрій позитивний. Цей тиждень видався важким. Ми лише розпочинали вливатися в роботу, а погодні умови нам не дуже сприяли. У Туреччині зараз чудова погода, хороше поле і готуватися буде значно легше. Тренерський штаб взяв на збори 27 гравців, серед яких багато молоді – маю надію, що кожен зможе себе проявити" – поділився думками з клубною прес-службою боснієць АдіМегреміч.

"До Туреччини вирушаю у піднесеному настрої. Це для мене перші збори з основною командою, тому налаштований серйозно, хочу проявити себе якнайкраще. Надіюсь, що зможу зіграти хоча б в одному зі спарингів, щоб продемонструвати свої можливості" – сказав захисник молодіжки Роман Слива.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме