Match odds 627066
FootBoom ⚽ Турниры Премьер-лига Товариський матч: "Олександрія" розгромила дублерів
^

Товариський матч: "Олександрія" розгромила дублерів

3096

Фото - Денис Руденко, Footboom

Сьогодні 18 січня завершився перший навчально-тренувальний збір ФК "Олександрія" товариським матчем з дублерами команди, повідомляє офіційний сайт "Городян".

Поєдинок відбувся на стадіоні КСК "Ніка" на полі зі штучним покриттям. Зустріч проходила в форматі чотири тайми по 30 хвилин і завершилась з рахунком 3:0 на користь головної команди.

М'ячі у ворота дублерів забивали Артем Сітало, Віталій Пономар та Дмитро Шастал. На разі команда отримала вихідні а вже 22 січня підопічні Шарана візьмуть курс в турецьку Аланію де проведуть свій другий навчально-тренувальний збір. Як раніше повідомлялось, команда провиде 5 контрольних матчів: