Главная Украинские Favbet Лига Віктор Леоненко: "Перехід Морозюка в "Різеспор"? Це ганьба для клубу"
^

Віктор Леоненко: "Перехід Морозюка в "Різеспор"? Це ганьба для клубу"

2415

Віктор Леоненко: "Перехід Морозюка в "Різеспор"? Це ганьба для клубу"

Колишній форвард київського "Динамо", футбольний експерт Віктор Леоненко прокоментував підписання "біло-синіми" Франа Соля та перехід Морозюка в "Різеспор" на правах оренди.

— Не вмію передбачати і "гадати" - говорю конкретно. Написали, що Соль є найбільш високооплачуваним гравцем в команді. В "Динамо", з цього приводу, без розмов і заздрощів не буває. Так що Франу буде складно – побачимо, який він мужик. Я через це колись пройшов – добре, що мені не заздрили. Я відповідав зарплаті, яку отримував. А якою буде ситуація із цим хлопцем, будемо бачити. В "Динамо" навіть хороший футболіст може не заграти, бо є багато різних факторів. Не кожен гравець витримає тиск, який на нього чиниться.

Якщо взяти Бєсєдіна і Соля – одразу не скажеш, хто кращий. Потрібно дивитися хоча б на те, звідки прийшов Фран і кому забивав. Коли думаєш про це, то вже стає дивно, що він стільки отримуватиме. Я не заздрю, він красень, що одразу прямо сказав, що для нього важливо себе забезпечити.

Звісно, я хотів би, щоб Соль заграв, як і будь-який легіонер, що приходить в українські клуби. В Нідерландах він регулярно забивав, але в нас інша ситуація. Для тренерів в УПЛ сьогодні головне – не дати забити комусь, розрушити гру суперника. А створювати будемо потім, колись. Ось в чому проблема. Якщо в Франа все вийде, то я буду лише радий. Особисто привітаю Ігоря Суркіса. Нарешті, він чи Красніков когось купили.

Перехід Морозюка в "Різеспор"? Це ганьба для клубу. Як можна із "Динамо" перейти в команду, яка займає останнє місце в турнірній таблиці?! Пишуть вже про його жінку і що він буде там "найкращим хлопцем на селі". Про гравця можна багато сказати, якщо дружина йде "попереду потяга"… Добре, що хоч в оренду пішов, але йти на останнє місце в Туреччині із "Динамо" - вибачайте мене… Туди й так всі йдуть закінчувати грати, якщо хтось не помітив. Не знаю, що Луческу там робить… Ми бачимо, яка там збірна. Про клуби, взагалі, мовчу. Вони хоч щось виграли?

Словом, такий перехід – негатив для іміджу клубу. Все ж, хочеться похвалити за підписання Соля. Прийшов хороший футболіст, я надіюсь. Бажаю йому удачі, бо буде непросто, хоча й конкуренції, особливо, немає в команді. Я візьму будь-кого з вулиці, приведу в "Динамо" і він буде кращим за Бєсєдіна. У нас так у всьому: здається, що гірше не буває, але, проходить час, і ми розуміємо, що буває… Це щоб в київському "Динамо", де грали Блохін, Ребров, Шевченко, Бєланов, і не було нападників – "умивальника ковтнути", - сказав Леоненко 1927.kiev.ua.

Читайте также: Артем Франков: "В "Динамо" планируются еще два трансфера"

Оцените
Поделитесь
Перейти ко всем статьям

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме