FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Юрій Бакалов: "І Западні, і Волошиновичу я не міг гарантувати того, що вони гратимуть на постійній основі"
^

Юрій Бакалов: "І Западні, і Волошиновичу я не міг гарантувати того, що вони гратимуть на постійній основі"

1263
Юрій Бакалов: "І Западні, і Волошиновичу я не міг гарантувати того, що вони гратимуть на постійній основі"
Фото - Оф.сайт ФК "Львов"

Головний тренер "Львова" Юрій Бакалов підсумував роботу команди під час першого тижня після повернення з відпустки, пояснив останні кадрові зміни у колективі та розповів, що "синьо-золотих левів" очікуватиме на зборах у Туреччині.

– Юрію Михайловичу, пройшов тиждень з моменту повернення команди до роботи. Якщо підбити проміжний підсумок, яка робота була проведена з хлопцями в цей тижневий мікроцикл?

– Робота була проведена якісна. Працювали в одноразовому-дворазовому режимі без жодних розкачок. Завдання було відновити хлопцям функціональну готовність. Хоча ми працювали не лише над загально фізичною підготовкою, а й включали елементи роботи з м’ячем. Все-таки потрібно було привести хлопців до певного знаменника.

Я вважаю, що дуже якісно ми провели цей тиждень у Львові. Хлопці вже зараз знаходяться в досить хорошому стані. Цей тиждень дав нам можливість повноцінно підготувати їх до турецьких зборів.

– Як Ви оцінюєте фізичний і технічний стан футболістів після місячної перерви? Певно, в такий тривалий термін без футболу якісь речі забуваються …

– Це безумовно. Але хлопцям були роздані індивідуальні тренувальні плани. Гравці прийшли з відпустки, пройшли медобстеження. І по проведеним заняттям було видно, що вони не зовсім відпочивали, все-таки займалися собою. Усі вони прекрасно знають, що починати з "нуля" дуже непросто. Тому я й кажу, що хлопці знаходяться в задовільному стані. На поточному етапі до рівня їх підготовки питань практично немає.

Читайте также: Вадим Янчак: "Спілкуємося з бразильцями про футбол, інколи змагаємося на ігровій приставці"

– Це був перший тиждень роботи команди з Вашим новим помічником – Віталієм Шпанюком. Що змінилося в тренуваннях команди, особливо тих, що спрямовані на фізичну підготовку? Як футболісти на них реагують?

– Будь-який футболіст скаже, що фізична і бігова робота – не улюблена його справа. Вони відчувають певний дискомфорт щодо цієї ділянки роботи. Але від цього нікуди не дітися. У роботі з’явилося чимало нововведень, оскільки наші бачення все-таки різняться.

Була проведена цілеспрямована підготовка до цього тренувальної тижня. Поки був у відпустці, перебував з Віталієм Шпанюком в постійному контакті, розробляючи програму підготовки, до якої увійшло чимало нових елементів. Все-таки у Віталія Васильовича – величезний досвід за спиною.

– Протягом минулого тижня Ви залучили шістьох молодих гравців з дубля. Яке враження вони на Вас справили? Чи готовий хтось із них поповнити першу команду вже в цьому сезоні?

– Про найближче майбутнє говорити поки зарано. Ми подивилися хлопців і на цьому не зупиняємося, будемо і далі спостерігати за молодими талантами нашого клубу. Але поки готовність хлопців не на рівні першої команди. Так, у них є потенціал, є певний рівень майстерності, але поки їм ще трохи зарано грати на більш високому рівні.

Читайте также: Сергій Борзенко: "На щастя, складна травма позаду"

Але ми будемо і надалі їх залучати в першу команду, знайомити їх з вимогами дорослого футболу, а все інше вже буде залежати від них самих.

– Команду залишили Артур Западня і Ростислав Волошинович. У Ростислава не було достатньо ігрового часу, тому його рішення знайти іншу команду виглядає зрозумілим і логічним. Як щодо Артура, який у першій половині сезону був гравцем основи?

– І Западні, і Волошиновичу я не міг гарантувати того, що вони гратимуть на постійній основі. Футболісти вони дуже хорошого рівня, в цьому ніхто не сумнівається. Але я вважаю, що футболісти повинні постійно грати, у них повинна бути регулярна ігрова практика.

Наразі у нас в клубі утворюється серйозна конкуренція. Для ротації все-таки є інші варіанти, а якщо футболісти якісні, то вони не повинні сидіти на лавці. Хочу лише побажати їм успіхів у новому клубі.

– Команду чекає виліт до Туреччини і перший збір в Белеку. Яка робота чекає колектив протягом двох перших тижнів? І чим відрізнятиметься другий збір від першого?

– На першому зборі команду очікує комплексна робота. Під’їде група футболістів на перегляд, потрібно буде оцінити їх стан. Другий же збір буде присвячений награвання оптимального складу, тактичних схем, тощо.

Читайте также: Таблица трансферов УПЛ. Зима-2019

– Яка ситуація з бразильцями, які повинні були прилетіти в Україну буквально напередодні турецького збору? На збір до Туреччини летять 14 гравців команди, причому в списку відсутні бразильці Жуліо і Аугусто, які виступали за "синьо-золотих левів" минулого року. Чому вони не готуються до відновлення сезону з усіма іншими?

– Бразильці вже прибули до розташування команди. Їх чекає плановий медогляд в день вильоту, щоб ми розуміли, як їх задіяти в роботі з перших днів зборів.

Що стосується футболістів, прізвищ яких не виявилося в командному списку на тренувальний збір, то вже анонсувалося, що ми плануємо якісне посилення цієї зими. Хтось травмований, хтось не витримує конкуренції. Грати повинні найсильніші.

– Яка програма спарингів очікує "Львів" на першому тренувальному зборі?

– Ми проведемо чотири контрольні гри. Суперниками виступлять угорський МТК, чеський "Банік", сербський "Младост Лучані", а також одна двостороння гра. Всього ми плануємо протягом двох зборів зіграти дев’ять товариських матчів.

– Усі найближчі суперники "Львова" в чемпіонаті проводитимуть свої збори в Туреччині. Як планує тренерський штаб збирати інформацію про майбутніх опонентів у чемпіонаті? У "Карпат", наприклад, новий тренер, а "Зоря" і "Десна" вже підписали перших новачків…

– Так само, як і всі інші команди. Існують цікавинки, які можна витягнути з інформаційних джерел, є й інші моменти. Але поки про це зарано говорити. Команди тільки виходять з відпустки, визначаються з планами на підготовчий період.

Вже ближче до відновлення чемпіонату інформативність буде більш істотною і корисною. Так, ми відстежуємо новини про зміни в стані наших суперників, проте поки не більше того.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения