"Карпатам" - 56!
^

"Карпатам" - 56!

424
"Карпатам" - 56!
Фото - Оф.сайт ФК "Карпаты"

18 січня – особлива дата в історії "Карпат". Саме у цей день 56 років тому було засновано один з найбільш відомих клубів України, повідомляє інформаційний центр "зелено-білих".

За понад півстолітню історію "зелено-білі" встановлювали численні рекорди, тішили вболівальників перемогами і завойовували серця. За цей час футболку львівської команди одягали кілька сотень футболістів, кожен з яких носить почесне звання "карпатівець".

Кожне десятиліття для зелено-білого клубу складалося по-особливому. Вже через 6 років після заснування "Карпати" здобули Кубок СРСР. У 1976-му львів’яни входили до переліку найкращих команд країни – двічі фінішували четвертими, зупиняючись за крок від п’єдесталу. Менш успішними і навіть трагічними видалися 80-ті, коли команда припинила існування. Однак після відродження, яке відбулося у 1989-му, "Карпати" знову повернулися у гру.

Минуло дев’ять років і "леви" здобули бронзові нагороди вже чемпіонату України. Наступного яскравого спалаху довелося чекати трохи більше десяти років – команда Олега Кононова привезла до Львова груповий етап Ліги Європи.

"Карпати" мають своїх відданих вболівальників на усіх континентах. Кожна перемога дарує всім "зелено-білим серцям" радість і щастя! День народження – це час для щирих побажань. Тож перемог і трофеїв, дорогий клубе! Зі святом, рідні "Карпати"!

"Карпатам" - 56! - изображение 1"Карпатам" - 56! - изображение 2"Карпатам" - 56! - изображение 3

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме