Главная Украинские Favbet Лига "Карпатам" - 56!
^

"Карпатам" - 56!

623
"Карпатам" - 56!
Фото - Оф.сайт ФК "Карпаты"

18 січня – особлива дата в історії "Карпат". Саме у цей день 56 років тому було засновано один з найбільш відомих клубів України, повідомляє інформаційний центр "зелено-білих".

За понад півстолітню історію "зелено-білі" встановлювали численні рекорди, тішили вболівальників перемогами і завойовували серця. За цей час футболку львівської команди одягали кілька сотень футболістів, кожен з яких носить почесне звання "карпатівець".

Кожне десятиліття для зелено-білого клубу складалося по-особливому. Вже через 6 років після заснування "Карпати" здобули Кубок СРСР. У 1976-му львів’яни входили до переліку найкращих команд країни – двічі фінішували четвертими, зупиняючись за крок від п’єдесталу. Менш успішними і навіть трагічними видалися 80-ті, коли команда припинила існування. Однак після відродження, яке відбулося у 1989-му, "Карпати" знову повернулися у гру.

Минуло дев’ять років і "леви" здобули бронзові нагороди вже чемпіонату України. Наступного яскравого спалаху довелося чекати трохи більше десяти років – команда Олега Кононова привезла до Львова груповий етап Ліги Європи.

"Карпати" мають своїх відданих вболівальників на усіх континентах. Кожна перемога дарує всім "зелено-білим серцям" радість і щастя! День народження – це час для щирих побажань. Тож перемог і трофеїв, дорогий клубе! Зі святом, рідні "Карпати"!

"Карпатам" - 56! - изображение 1"Карпатам" - 56! - изображение 2"Карпатам" - 56! - изображение 3

. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения