"Маю ціль – залишитися в рідному клубі" - Бусько, Войтович та Ременюк про повернення в "Карпати"
^

"Маю ціль – залишитися в рідному клубі" - Бусько, Войтович та Ременюк про повернення в "Карпати"

551

"Маю ціль – залишитися в рідному клубі" - Бусько, Войтович та Ременюк про повернення  в "Карпати"
fckarpaty.com

Влітку 2018-го винниківський "Рух" орендував трьох карпатівців, для кожного з яких період в команді з львівського передмістя видався різним. Якщо для Андрія Ременюка та Андрія Буська етап, що минув, можна назвати успішним, то у Володимира Войтовича не найкращі спогади про оренду.

"Виступи за "Рух" – однозначний плюс для мене, – розповідає Бусько. – Я раніше грав лише на юнацькому рівні та у молодіжній першості. Перша ліга – зовсім інший турнір. Сподіваюся, що це піде мені на користь, адже я здобув хороший досвід. Дуже вдячний винниківському клубу за довіру, яку отримував від керівництва та тренерського штабу. Майбутнє в "Карпатах"? Попереду вихід з відпустки і медогляд. Я маю ціль – залишитися в рідному клубі. Далі побачимо – хто буде сильніший, той і гратиме. Все залежатиме від самих футболістів та виграної конкуренції".

Протилежні емоції від перебування в оренді залишилися у Володимира Войтовича. "У мене було мало ігрової практики, я зіграв лише у чотирьох поєдинках, тому не можу сказати, що виступи за "Рух" є позитивом для мене, – зізнається Володимир. – Зрештою, я не маю жодних претензій до винниківського клубу, однак відсутність ігрової практики для футболіста – не найкраще становище. Те, що я не часто виходив на поле залежало і від мене, і від тренерського штабу. Щодо повернення в "Карпати", то можу сказати, що готовий боротися і працювати на всі сто відсотків".

Позитивно оцінює винниківський період та висловлює готовність до боротьби в "Карпатах" Андрій Ременюк. "Головна перевага виступів за Рух" – стабільне місце на полі, чого в "Карпатах" отримати на той час я не міг. У мене була ігрова практика і "Рух" я залишаю із відчуттям вдячності. Жодних проблем чи образ за весь цей час не виникало. У Першій лізі я відчув різницю з юнацьким футболом, адже довелося грати проти дорослих мужиків. Крім того, важко не помітити серйозний рівень кількох першолігових команд, які на мою думку нічим не поступаються частині команд з УПЛ. Це і "Металіст", і "Дніпро-1", і "Волинь"... Маю на увазі підбір виконавців, клубну структуру і фінанси. Тепер головний пріоритет для мене – закріпитися в "Карпатах". Потрібно працювати і боротися за місце у складі", – підсумував Ременюк.

Читайте также: Бусько, Ременюк і Войтович повертаються в "Карпати"

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме