Главная Украинские Favbet Лига ФК "Львів" провів перше тренування, на перегляд приїхали новачки
^

ФК "Львів" провів перше тренування, на перегляд приїхали новачки

1756

ФК "Львів" провів перше тренування, на перегляд приїхали новачки
Фото - Официальный сайт ФК "Львов"

У п`ятницю, 11 січня, ФК "Львів" провів перше тренування у 2019 році, інформує офіційний сайт клубу. Пройшовши вранці медичне обстеження, "синьо-золоті леви" зібралися на клубній базі у Винниках та провели півторагодинну тренувальну сесію.

У роботі, що включала розминку та різноманітні ігрові серії та вправи з м’ячем, взяли участь 14 футболістів. Окрім основної групи гравців, на тренуванні були також присутні чотири представники команди U-21 – Юрій Іваночко, Орест Тягло, Олег Горін та Дмитро Пантелейчук – а також кілька гравців, що перебувають на перегляді у клубі.

Тривала відпустка позначилася на атмосфері заняття: навіть незважаючи на сильний мороз, хлопці із завзяттям виконували завдання тренерського штабу, не втрачаючи можливості зайвий раз пожартувати над партнерами.

"Свята та відпустка – це добре, але коли займаєшся своєю улюбленою справою, а для хлопців футбол є улюбленою справою, якій вони присвятили своє життя, звичайно, скучаєш за ним. Бачите, з яким ентузіазмом і навіть завзяттям пройшло тренування! З хорошим емоційним фоном. Ми давно не бачилися, давно не працювали з м’ячами як команда", – розповів про прем’єрне після новорічних та різдвяних свят тренування команди Юрій Бакалов.

Також наставник "Львова" поділився інформацією стосовно стану гравців за результатами медичного обстеження та пояснив появу у загальній групі чотирьох футболістів із команди U-21.

"За словами лікаря, хлопці прийшли в хорошому стані. На щастя, виконували ту роботу, яка була їм дана на відпустку. Тому стан команди – задовільний.

Хлопці будуть тренуватися. І це не останні хлопці, яких ми будемо активно переглядати. У нас є хороші молоді гравці. Я вважаю, це хорошого рівня футболісти, їм потрібно давати певний шанс. Це перша четвірка, а ми будемо намагатися і за цей тиждень, і в подальшому залучати до роботи молодь. Щоб вони відчули, тренуючись з більш досвідченими і майстерними гравцями, цей смак і трохи інший рівень футболу".

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
05 апреля