Главная Украинские Favbet Лига "Десна" повернулася з відпустки (Фото)
^

"Десна" повернулася з відпустки (Фото)

1421

"Десна" повернулася з відпустки (Фото)
ФК "Десна"

Сьогодні, 10 січня, футболісти та тренери "Десни" зібралися в Чернігові.

Як відзначає офіційний сайт клубу, після майже місячної перерви команда повертається до тренувань. До 16 січня, коли команда відправиться на навчально-тренувальний збір до Туречинни, "Десна" буде тренуватися на штучних газонах стадіону імені Гагаріна та "Чернігів-Арена".

"Десна" повернулася з відпустки (Фото) - изображение 1"Десна" повернулася з відпустки (Фото) - изображение 2"Десна" повернулася з відпустки (Фото) - изображение 3"Десна" повернулася з відпустки (Фото) - изображение 4"Десна" повернулася з відпустки (Фото) - изображение 5"Десна" повернулася з відпустки (Фото) - изображение 6

Додамо, що до Чернігова прибула команда практично в повному складі, не вистачає лише Віталія Єрмакова, який весняну частину сезону 2018/2019 проведе в краматорському "Авангарді" на правах оренди.

В понеділок, 14 січня, команда пройде обов’язковий медичний огляд. Після цього, як вже повідомлялося раніше, "Десна" 16 січня вирушить на перший тренувальний збір до Туреччини, який продовжиться до 30 січня. Більш детальна програма стане відома пізніше.

Читайте также: "Десну" могут покинуть Ковпак, Ермаков, Банасевич и Коберидзе

Оцените
Поделитесь
Перейти ко всем статьям

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме