Олег Лисак: "Можу сказати, що "Ворскла" укомплектована"
^

Олег Лисак: "Можу сказати, що "Ворскла" укомплектована"

1229

Олег Лисак: "Можу сказати, що "Ворскла" укомплектована"
Фото - ФК "Ворскла"

Віце-президент "Ворскли" Олег Лисак на прес-конференції, присвяченій початку підготовки команди до другої половини сезону, розповів про плани на маймутнє.

- Ми проаналізували роботу структури клубу, зробили багато якісних змін, стосовно стадіону, інфраструктури і т. д. Головне, що нам вдалося - це організувати команді U-21 проживання на базі. Тепер команди U-21 і U-19 працюють в одному режимі з основою і це у перспективі дасть нам можливість для якісного підсилення. Ми вирішили, що дубль цього року теж вирушить на турецький збір. Вони працюватимуть дещо в іншому режимі ніж перша команда, але все ж пройдуть повноцінний збір за 3-4 тижні. Також ми зменшили кількість гравців і суттєво омолодили дубль.

У минулому році ми свідомо комплектувалися гравцями, розраховуючи на перспективу, а не на досвід. Хтось виправдав надії, від когось ще чекаємо що виправдає. Але об’єктивно, з урахуванням бюджетних показників ми рухаємося у вірному напрямку. Хоча без омолодження, без "свіжої крові" буде неможливо. Втім, врахувавши побажання тренерського штабу і наші фінансові можливості, ми робимо все щоб команда була укомплектована і рухалася вперед.

Ми проаналізували роботу футболістів, і наразі можу сказати, що команда укомплектована. Зараз є розмови стосовно кількох футболістів, придбання, ціни тощо. З Денисом Васіним ми домовилися, що він почне підготовку до сезону з командою. На нього є певний попит, тож будемо діяти залежно від того як розвиватиметься ситуація.

Читайте также: "Ворскла" решила не продлевать контракт с Михаилом Сергийчуком

Стосовно Михайла Сергійчука у нас позиції немає. Прямо зараз ми не готові підписувати контракт. У нас є три нападники, чи потрібний в рамках чемпіонату України четвертий - треба думати. До того ж багато залежатиме від позиції "Шахтаря" по Владиславу Кулачу. Там такі умови орендної угоди, що вони можуть в будь-яку хвилину забрати футболіста і розвивати його в іншому напрямку.

Нас запевнили, що фінансування є. Є фінансовий план групи Ferrexpo, який ми виконуємо, і нам його затвердили на наступний рік. Звісно, є багато різних нюансів, але в цілому все йде за планом.

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме