"Ворскла" вийшла з відпустки і розпочала підготовку до зборів (Фото, Відео)
^

"Ворскла" вийшла з відпустки і розпочала підготовку до зборів (Фото, Відео)

813

"Ворскла" вийшла з відпустки і розпочала підготовку до зборів (Фото, Відео)
ФК "Ворскла"

Полтавська "Ворскла" сьогодні вийшла з відпустки. Як відзначає офіційний сайт клубу, роботу футболісти розпочали з традиційних настановчих зборів і першої пробіжки доріжками стадіону.

"Ворскла" вийшла з відпустки і розпочала підготовку до зборів (Фото, Відео) - изображение 1"Ворскла" вийшла з відпустки і розпочала підготовку до зборів (Фото, Відео) - изображение 2"Ворскла" вийшла з відпустки і розпочала підготовку до зборів (Фото, Відео) - изображение 3"Ворскла" вийшла з відпустки і розпочала підготовку до зборів (Фото, Відео) - изображение 4"Ворскла" вийшла з відпустки і розпочала підготовку до зборів (Фото, Відео) - изображение 5

Немає у команді Михайла Сергійчука, в якого наприкінці року збіг термін особистої угоди з клубом. Застуда ще на кілька днів притримає В’ячеслава Шарпара. Після травми повернувся до роботи Олександр Кобахідзе, а також за індивідуальною програмою займається Дмитро Кравченко. Продовжили роботу ворскляни у у фітнес-клубі, а подальші два дні проходитимуть поглиблений медичний огляд.

У рамках першого збору заплановано провести чотири контрольних поєдинки. Відкриє рік команда 16-го січня грою з чемпіоном та лідером румунського чемпіонату "Клужем". За три дні, 19-го числа, - спаринг проти ще одного румунського колективу – "Університатя". 23 січня "Ворскла", можливо, зіграє з узбекистанським "Пахтакором", а 27-го - із шостою командою Сербії "Младость", за яку нині виступає колишній ворсклянин Йован Маркоскі.

Читайте также: "Ворскла" пытается договориться с "Шахтером" о продлении аренды Кулача

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме