Георгій Бущан: "Зрозуміло, що виступи "Динамо" були не дуже вдалими"
^

Георгій Бущан: "Зрозуміло, що виступи "Динамо" були не дуже вдалими"

964

Георгій Бущан: "Зрозуміло, що виступи "Динамо" були не дуже вдалими"
Фото - Денис Руденко, FootBoom

Воротар "Динамо" Георгій Бущан привітав дітей, які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС, а потім поділився враженнями від зустрічі та розповів про плани на новорічні свята:

- Захід мені дуже сподобався, це особливі діти, вони випромінюють позитив та енергію, яких часом не відчуєш від звичайних людей. Ця зустріч дає мені натхнення та розуміння того, що у мене усе добре, адже усі близькі живі та здорові. Коли здається, що у нас проблеми, це дрібниці, адже справжні негаразди ми можемо бачити тут, на цій зустрічі. Тому я захоплююся батьками, які мають терпіння, люблять своїх дітей, навчають та піклуються про них, це найголовніше.

- Чого б хотіло побажати їм та іншим уболівальникам "Динамо" напередодні новорічних свят?

- Насамперед, здоров’я, а їхнім батькам – терпіння. Прихильникам нашої команди – мирного неба над головою, щоб у нашій країні нарешті, стабілізувалася ситуація, і наші люди відчували себе щасливими, і усі їхні мрії здійснилися.

- А що б хотіли, щоб здійснилося саме для вас?

- Звісно, бажав би мати здоров’я та уникати травм, адже важко себе реалізувати, коли для цього немає фізичної можливості.

- Які маєте плани на новорічні свята?

- Я щойно повернувся з Одеси спеціально, щоб прийти на зустріч "Динамо" - дітям Чорнобиля". Новий рік та Різдво відзначу у Києві, у колі близьких друзів.

Читайте также: "Динамо": состоялась автограф-сессия Беньямина Вербича, Виктора Цыганкова и Георгия Бущана

- Які підсумки першої половини сезону можете підбити?

- Зрозуміло, що виступи "Динамо" були не дуже вдалими, хотілося б досягти кращих результатів. Сподіваюся, у весняній частині сезону ми зможемо покращити якість своєї гри та, відповідно, результат.

- Попереду важкий місяць зборів, і ви їдете до Марбельї вже у якості досвідченого гравця. Чого очікуєте від цьогорічного підготовчого періоду, що потрібно встигнути зробити?

- Думаю, набрати свої оптимальні кондиції і підійти до майбутніх матчів у хорошій формі. На зборах нічого нового не відбувається, усе звично.

Оцените
Поделитесь
Источник: ФК "Динамо"

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме