FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Володимир Шаран розповів про травмованих і тих, хто може покинути "Олександрію"
^

Володимир Шаран розповів про травмованих і тих, хто може покинути "Олександрію"

2109

Володимир Шаран розповів про травмованих і тих, хто може покинути "Олександрію"
Фото - Михаил Козелко, FootBoom

Головний тренер "Олександріії" Володимир Шаран розповів про травмованих гравців і ситуацію з Гречишкіним, який може покинути команду взимку.

- Цуріков лягає на операцію і пропустить наступний матч, також не зіграє у цьому році Грицук. Дуже важка зараз ситуація з травмованими. Чи вдасться залишити ключових футболістів? Мене радує, що поки що ніхто не намагається нікуди йти з "Олександрії". Наш президент створив дуже добрі умови і всі гравці задоволені. Будемо сподіватися, що всі залишаться.

Гречишкін? Він домовлявся з нами, коли підписав контракт. Є домовленість, що він зіграє за нашу команду до зими, а потім може покинути "Олександрію", якщо захоче, - розповів Шаран телеканалу "Футбол".

Читайте также: Володимир Шаран: "Олександрії" потрібно підсилення"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения