Главная Украинские Favbet Лига ФФУ: ми поки що не можемо розголошувати деталі слідства, прохання не поширювати відверті маніпуляції
^

ФФУ: ми поки що не можемо розголошувати деталі слідства, прохання не поширювати відверті маніпуляції

721

ФФУ: ми поки що не можемо розголошувати деталі слідства, прохання не поширювати відверті маніпуляції

У зв’язку з виходом останніх критичних публікацій та телевізійних сюжетів на тему договірних матчів Комітет арбітрів ФФУ й Комітет з етики та чесної гри ФФУ повідомляють наступне.

- Протягом останнього року комітетом з етики та чесної гри й Національною поліцією України було проведено інтенсивну та значну роботу щодо розслідування та притягнення до відповідальності осіб, винних в організації та проведенні договірних матчів. Неоціненний внесок у цю роботу було зроблено й комітетом арбітрів. Проте, враховуючи, що слідство та формування доказової бази ще тривають, ми поки що не можемо розголошувати деталі слідства та повідомляти поточні результати багатомісячної роботи над конкретними справами, в яких фігурують ті чи інші судді, футболісти чи функціонери.

Ми вдячні ЗМІ за активну увагу до теми та бажання допомогти в боротьбі з договірними матчами. Але разом із тим звертаємо увагу журналістів на те, що подача окремими медіа, у тому числі — тими, які прямо чи опосередковано пов’язані з власниками окремих футбольних клубів, певних аспектів чи фактів тих чи інших проваджень є відверто упередженою та містить у собі намагання вплинути на результати розслідувань та розгляд справ в органах здійснення футбольного правосуддя. Такі дії шкодять слідству та спотворюють реальний стан справ у питанні боротьби з договірними матчами. Звертаємося до всіх ЗМІ та учасників даного процесу з проханням не поширювати відверті маніпуляції, не піддаватися на інформаційні провокації та дочекатися офіційних результатів розслідування, - йдеться у повідомленні на офіційному сайті ФФУ.

теги: Favbet Лига
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме