Главная Украинские Favbet Лига "Олімпік" - "Карпати": післяматчева прес-конференція Жозе Мораіша
^

"Олімпік" - "Карпати": післяматчева прес-конференція Жозе Мораіша

1375

"Олімпік" - "Карпати": післяматчева прес-конференція Жозе Мораіша
Фото - Официальный сайт ФК "Карпаты"

Головний тренер "Карпат" Жозе Мораіш на післяматчевій прес-конференції оцінив гру команди у поєдинку з "Олімпіком" (2:1).

- "Олімпік" знаходився вище за нас у турнірній таблиці і нам було важливо здобути перемогу, щоб наблизитися до тих команд, які знаходяться вгорі. Нам вдалося зробити це, борючись з хорошим суперником.

Боротьба за першу шістку? Можу сказати, що команда буде продовжувати працювати. Є чимало команд, які хочуть бути у верхній шістці і вони мають хороші якості й можливості для цього. Треба продовжуватися боротися і думати від гри до гри. Наступний наш поєдинок відбудеться на виїзді проти "Зорі", ще однієї хорошої команди. Наша ціль полягає в тому, щоб надалі працювати, покращувати нашу гру у всіх планах. Це стосується тактичної підготовки, а також у діях в захисті та атаці.

В тактичному плані я задоволений діями команди. "Карпати" контролювали гру з самого початку. Ми створювали прекрасні моменти, володіли м’ячем, добре атакували. В захисті успішно закривали зони, діяли злагоджено і компактно. Сьогодні був хороший день. Наша ціль – продовжувати додавати. Маємо сильніше грати в захисті, краще контролювати м’яч, діяти інтенсивніше. Для цього необхідно багато працювати. Маємо у своєму розпорядженні тиждень до наступної гри.

Читайте также: Жозе Мораиш: "Это была игра, где все прошло отлично"

Федецький – це наш футболіст. Він вийшов на поле в той момент, коли це було необхідно. Наші гравці виходять на поле, успішно адаптуються і дають саме те, що необхідно дати команді. Життя в Україні? Мені подобаються місцеві люди і культура. Їхня простота і симпатія. Я дуже задоволений і добре себе почуваю. Труднощів у мене не було. В Україні люди з великим серцем. Я також людина з великим серцем. Я гордий, що можу перебувати тут і бути вашим товаришем.

Колись я був присутнім у цьому залі, щоправда, не за столом на прес-конференції. Я прийшов разом із Жозе Моуріньо і стояв поруч. На цьому стадіоні "Інтер" програвав "Динамо", але на останніх хвилинах двічі забив і пройшов до наступного етапу завдяки голу Снейдера. Можу сказати, що цей стадіон – фартовий для мене, - цитує Мораіша прес-служба клубу.

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения