Главная Украинские Favbet Лига Чижов з Кулачем влаштували уболівальникам автограф та фотосесію та розіграли квитки на гру з "Карабахом" (Фото)
^

Чижов з Кулачем влаштували уболівальникам автограф та фотосесію та розіграли квитки на гру з "Карабахом" (Фото)

770

Чижов з Кулачем влаштували уболівальникам автограф та фотосесію та розіграли квитки на гру з "Карабахом" (Фото)
ФК "Ворскла"

У рамках чергової автограф-сесії, що проходила в холі кінотеатру "Multiplex", на зустріч до вболівальників прийшли гравці "Ворскли" Олександр Чижов із донечкою та Владислав Кулач із родиною в повному складі.

Як відзначає офіційний сайт полтавчан, в програмі заходу, були цікаві вікторини з призами. Розіграли десять квитків на гру Ліги Європи "Ворскла" - "Карабах", а авторам найцікавіших запитань, яких визначили Олександр з Владиславом, дісталися набори солодких напоїв від ТМ "Полтава", а ще яскраві пам’ятні листівки, випущені спеціально до цієї зустрічі, де футболісти залишили свої підписи. Фотографування, яке тривало ще півгодини, залишили як родзинку зустрічі.

Чижов з Кулачем влаштували уболівальникам автограф та фотосесію та розіграли квитки на гру з "Карабахом" (Фото) - изображение 1Чижов з Кулачем влаштували уболівальникам автограф та фотосесію та розіграли квитки на гру з "Карабахом" (Фото) - изображение 2Чижов з Кулачем влаштували уболівальникам автограф та фотосесію та розіграли квитки на гру з "Карабахом" (Фото) - изображение 3Чижов з Кулачем влаштували уболівальникам автограф та фотосесію та розіграли квитки на гру з "Карабахом" (Фото) - изображение 4

Найближча гра в рамках Чемпіонату УПЛ "Львів" - "Ворскла", між іншим, пройде саме в Полтаві, адже через реконструкцію полтавської арени на початку сезону 2018/19 гра між цими командами відбувалася на "Арені Львів".

Читайте также: "Ворскла" запрошує вболівальників сходити у кіно разом з Чижовим і Кулачем

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
06 апреля