FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Чижов з Кулачем влаштували уболівальникам автограф та фотосесію та розіграли квитки на гру з "Карабахом" (Фото)
^

Чижов з Кулачем влаштували уболівальникам автограф та фотосесію та розіграли квитки на гру з "Карабахом" (Фото)

1210

Чижов з Кулачем влаштували уболівальникам автограф та фотосесію та розіграли квитки на гру з "Карабахом" (Фото)
ФК "Ворскла"

У рамках чергової автограф-сесії, що проходила в холі кінотеатру "Multiplex", на зустріч до вболівальників прийшли гравці "Ворскли" Олександр Чижов із донечкою та Владислав Кулач із родиною в повному складі.

Як відзначає офіційний сайт полтавчан, в програмі заходу, були цікаві вікторини з призами. Розіграли десять квитків на гру Ліги Європи "Ворскла" - "Карабах", а авторам найцікавіших запитань, яких визначили Олександр з Владиславом, дісталися набори солодких напоїв від ТМ "Полтава", а ще яскраві пам’ятні листівки, випущені спеціально до цієї зустрічі, де футболісти залишили свої підписи. Фотографування, яке тривало ще півгодини, залишили як родзинку зустрічі.

Чижов з Кулачем влаштували уболівальникам автограф та фотосесію та розіграли квитки на гру з "Карабахом" (Фото) - изображение 1Чижов з Кулачем влаштували уболівальникам автограф та фотосесію та розіграли квитки на гру з "Карабахом" (Фото) - изображение 2Чижов з Кулачем влаштували уболівальникам автограф та фотосесію та розіграли квитки на гру з "Карабахом" (Фото) - изображение 3Чижов з Кулачем влаштували уболівальникам автограф та фотосесію та розіграли квитки на гру з "Карабахом" (Фото) - изображение 4

Найближча гра в рамках Чемпіонату УПЛ "Львів" - "Ворскла", між іншим, пройде саме в Полтаві, адже через реконструкцію полтавської арени на початку сезону 2018/19 гра між цими командами відбувалася на "Арені Львів".

Читайте также: "Ворскла" запрошує вболівальників сходити у кіно разом з Чижовим і Кулачем

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения