Главная Украинские Favbet Лига Артем Франков: "Думаю, Суркіс шукає заміну Хацкевичу"
^

Артем Франков: "Думаю, Суркіс шукає заміну Хацкевичу"

3854

Артем Франков: "Думаю, Суркіс шукає заміну Хацкевичу"
Фото - Виктора Перегняка

Головний редактор тижневика "Футбол" Артем Франков - про центральний поєдинок чемпіонату України. 3 листопада "Шахтар" у Харкові прийматиме "Динамо".

— Кияни виграли у донеччан п'ять із восьми останніх матчів. Але для мене річ не в статистиці. "Шахтар" має кадрові проблеми. Невідомо — чи зіграють Тайсон і Марлос. Якщо "Динамо" перемагало принципового суперника з ними у складі, то і здатне зробити це за відсутності лідерів донецької команди. По-друге, "Шахтар" мав проблеми навіть у іграх проти "Зорі" та "Десни". Все тому, що ці ­команди добре побудували гру тактично. Донеччани гратимуть в атакувальний футбол. Для "Ди­намо" це зручно.

- За "Динамо" через дискваліфікацію не зіграє центральний захисник, угорець Тамаш Кадар. Це вагома втрата?

— Так. Очевидно, його замінить Артем Шабанов. Він поступається за класом угорцеві.

- Перемога "Шахтаря" означатиме його турнірну перевагу у вісім очок. Отже доля чемпіонства буде вирішена?

— Ні. Попереду ще багато матчів. Зокрема, два особистих. Багато що може змінитися. ­Врешті-решт, після зимової паузи в нас, можна сказати, починається новий сезон.

- Якщо "Динамо" програє, головного тренера Олександра Хацкевича звільнять?

Читайте также: Артем Франков: "Не вижу улучшения игры "Динамо", не вижу!"

— Навряд. Якщо логічно, це давно слід було зробити — відправити тренера у відставку за незадовільні результати. Президент київського клубу Ігор Суркіс досі не зробив цього. Чому? Думаю, він шукає заміну. Найімовірніше, хоче запросити іноземного тренера. У розпал сезону той не прийде. Взимку — цілком. Бо матиме кілька місяців на підготовку, а це більше, ніж улітку.

- Після матчу з "Динамо" на "Шахтар" очікує поєдинок із "Манчестер Сіті". Це матиме якесь значення?

— Жодного. Нинішній "Шахтар" не суперник "Манчестер Сіті". Тому донеччани всі сили кинуть на "Динамо". Ще й тому, що їм печуть останні три поразки від принципового суперника, - приводить слова Франкова "Газета по-українськи".

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме