Главная Украинские Favbet Лига Відбулися Загальні збори учасників УПЛ
^

Відбулися Загальні збори учасників УПЛ

954

Відбулися Загальні збори учасників УПЛ
Фото - УПЛ

На Загальних зборах були присутні: від Української Прем’єр-Ліги – Президент Томас Грімм, Віце-президент Маркіян Ключковський, Дирекція у повному складі, представники всіх клубів УПЛ; від Федерації футболу України – Перший віце-президент Олег Протасов, голова Атестаційного комітету Сергій Задіран, відповідальний секретар Контрольно-дисциплінарного комітету Ігор Грищенко. Про це повідомляє офіційний сайт УПЛ.

У порядку денному Загальних зборів були п’ять пунктів:

– про реалізацію комерційних прав і телевізійного пулу;

– про офіційний м’яч Чемпіонату УПЛ;

– про збільшення кількості учасників УПЛ сезону 2019/20 років до 16 команд;

– про розподіл платежів солідарності УЄФА за сезон 2017/18 років;

– різне.

Найбільше часу зайняло обговорення питання про реалізацію комерційних прав і телевізійного пулу. Як відомо, наступного року до УПЛ переходять телевізійні та маркетингові права. Це вкрай важлива подія, яка стане базовою для успішного розвитку Чемпіонату УПЛ – як у спортивному плані, так і в комерційному. Під час Загальних зборів чотири компанії виступали з презентаціями, висловивши готовність надавати консультативні послуги щодо розробки пакетів медіа-прав та їхньої подальшої реалізації на внутрішньому та зовнішньому ринках.

Читайте также: На право продавати телевізійні права на показ матчів УПЛ претендують 4 кампанії

Роботу над третім питанням порядку денного – щодо збільшення кількості учасників УПЛ сезону 2019/20 років до 16 команд – клуби-учасники УПЛ вирішили продовжити на наступних Загальних зборах, які відбудуться на початку грудня після завершення літньо-осінньої частини сезону поточного Чемпіонату.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
06 апреля