FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Відбулися Загальні збори учасників УПЛ
^

Відбулися Загальні збори учасників УПЛ

1535

Відбулися Загальні збори учасників УПЛ
Фото - УПЛ

На Загальних зборах були присутні: від Української Прем’єр-Ліги – Президент Томас Грімм, Віце-президент Маркіян Ключковський, Дирекція у повному складі, представники всіх клубів УПЛ; від Федерації футболу України – Перший віце-президент Олег Протасов, голова Атестаційного комітету Сергій Задіран, відповідальний секретар Контрольно-дисциплінарного комітету Ігор Грищенко. Про це повідомляє офіційний сайт УПЛ.

У порядку денному Загальних зборів були п’ять пунктів:

– про реалізацію комерційних прав і телевізійного пулу;

– про офіційний м’яч Чемпіонату УПЛ;

– про збільшення кількості учасників УПЛ сезону 2019/20 років до 16 команд;

– про розподіл платежів солідарності УЄФА за сезон 2017/18 років;

– різне.

Найбільше часу зайняло обговорення питання про реалізацію комерційних прав і телевізійного пулу. Як відомо, наступного року до УПЛ переходять телевізійні та маркетингові права. Це вкрай важлива подія, яка стане базовою для успішного розвитку Чемпіонату УПЛ – як у спортивному плані, так і в комерційному. Під час Загальних зборів чотири компанії виступали з презентаціями, висловивши готовність надавати консультативні послуги щодо розробки пакетів медіа-прав та їхньої подальшої реалізації на внутрішньому та зовнішньому ринках.

Читайте также: На право продавати телевізійні права на показ матчів УПЛ претендують 4 кампанії

Роботу над третім питанням порядку денного – щодо збільшення кількості учасників УПЛ сезону 2019/20 років до 16 команд – клуби-учасники УПЛ вирішили продовжити на наступних Загальних зборах, які відбудуться на початку грудня після завершення літньо-осінньої частини сезону поточного Чемпіонату.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения