Чернігівська "Юність" планує отримати 57 тисяч євро за перехід Андрія Ярмоленка в "Вест Хем" (Відео)
^

Чернігівська "Юність" планує отримати 57 тисяч євро за перехід Андрія Ярмоленка в "Вест Хем" (Відео)

1077

Чернігівська "Юність" планує отримати 57 тисяч євро за перехід Андрія Ярмоленка в "Вест Хем" (Відео)
Фото - topnews

57 тисяч євро за перехід Андрія Ярмоленка в англійський "Вест Хем Юнайтед". Чернігівська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа "Юність" надіслала запит до лондонського клубу аби отримати ще один платіж солідарності. Про це ЮА:Чернігів повідомив директор спортивної школи Геннадій Прокопович. За його словами, два дні тому керівництво школи отримало відповідь від секретаря "Вест Хем Юнайтед".

Геннадій Прокопович – директор КДЮСШ "Юность": "Це ті ж самі кошти солідарності. Секретар відповів нам, що ми підтверджуємо трансфер Ярмоленка. В цьому році ми маємо отримати 57 тисяч євро. Колегіально ми обговорили , якщо в цьому році будуть кошти, то необхідно придбати автобус. Діти їздять на чемпіонати України. У нас "Єталон", котрому 11 років, пробіг вже 280 тисяч кілометрів".

Український футболіст перейшов з дортмундської "Борусії" до "Вест Хема" у липні цього року. Загальна сума трансферу — 20 мільйонів євро. Так званий платіж солідарності отримує клуб, який виховав гравця.

Нагадаємо, частина попереднього платежу солідарності – 2 мільйони гривень, за трансфер Андрія Ярмоленка з київського "Динамо" в дортмундську "Борусію" досі залишається під арештом. Таке рішення виніс у квітні Новозаводський районний суд. Прокуратура області розслідує справу. Порушили кримінальне провадження за статтею 190 частиною 4 Кримінального Кодексу України — шахрайство у великих розмірах. У постанові суду про вилучення документів та проведення обшуків пояснювали, платіж солідарності у розмірі 150 тисяч євро отримали люди, які зареєстрували громадську організацію однойменною до спортивної школи назвою й не мали стосунку до виховання футболіста. За даними слідчих, гроші отримали на підставі підроблених документів. Найближчим часом матеріали справи мають передати до суду.

Читайте также: Андрей Ярмоленко: "Тренер "Вест Хэма" сказал, чтобы я не переживал, что все будет нормально"

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме