На стадіоні "Ворскла" успішно протестували нове освітлення (Фото)
^

На стадіоні "Ворскла" успішно протестували нове освітлення (Фото)

409

На стадіоні "Ворскла" успішно протестували нове освітлення (Фото)
ФК "Ворскла"

Вчора пізно увечері, на полтавському стадіоні "Ворскла" імені Бутовского відбувся фінальний тест нового освітлення та контрольні заміри перед домашньої грою проти "Маріуполя". Та, як відзначає офіційний сайт полтавського клубу, певно ні для кого в місті не було новиною, що на стадіоні увімкнули освітлення, адже його було видно дуже далеко.

На стадіоні "Ворскла" успішно протестували нове освітлення (Фото) - изображение 1На стадіоні "Ворскла" успішно протестували нове освітлення (Фото) - изображение 2На стадіоні "Ворскла" успішно протестували нове освітлення (Фото) - изображение 3На стадіоні "Ворскла" успішно протестували нове освітлення (Фото) - изображение 4

Керівники полтавського клубу результатами контрольних замірів залишилися задоволеними. Олег Лисак, віце-президент "Ворскли", наче на презентації гравців вручає представникам фірми-підрядника футболки з емблемою "Ворскли". Хлопці свою роботу виконали якісно, про що свідчить і результати попередніх замірів, які виконували представники державного підприємства "Полтавастандартметрологія". Резулутат, нагадаємо – 2200 lux. Що на 800 більше, ніж передбачено регламентом УЕФА і на фантастичних 1000, ніж було до цього. У принципі, світло на стадіоні зазвичай роблять із запасом, але якісно проведена робота дозволила перевищити навіть найоптимістичніші сподівання.

Власне оцінити якість освітлення пізно увечері прийшли і співробітники клубу і футболісти. В’ячеслав Шарпар та Богдан Шуст жартували, що до такого яскравого світла ще прийдеться звикати. Залишилося дочекатися офіційного підсумку експертів, як українських, так і спеціаліста з освітлення УЄФА, який прибуде наступного тижня.

Читайте также: Представители УЕФА прибыли в Полтаву инспектировать стадион

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить