Жилмар: "Бразильці індивідуально працюватимуть два дні, щоб наздогнати інших хлопців"
^

Жилмар: "Бразильці індивідуально працюватимуть два дні, щоб наздогнати інших хлопців"

954

Жилмар: "Бразильці індивідуально працюватимуть два дні, щоб наздогнати інших хлопців"

Головний тренер ФК "Львів" Жилмар поділився деталями подальшої підготовки до матчу 1-го туру УПЛ зі столичним "Арсенал-Київ" у прийдешні дні. Про це та інше він розповів прес-службі ФК "Львів".

– Жилмаре, в поєдинку з "Рухом" ти випустив дещо експериментальний склад в порівнянні з тим, що був в товариських зустрічах з "Волинню" і "Миколаєвом". На поле вперше в складі львів’ян вийшли Джонатан і Маріотто. Хотів подивитися на бразильців, які перебувають на перегляді у клубі, безпосередньо в дії?

– Це був наш останній контрольний матч на зборі, мені потрібно було побачити, на що вони здатні. Одна справа – тренування, зовсім інше – ігрові умови. Я не міг просто взяти їх до Києва на гру з "Арсенал-Київ", не впевнившись в тому, в якій формі вони зараз перебувають. Добре, що це був спаринг, а не матч чемпіонату, і я знаю, що потрібно робити в подальшому. Їм ще треба добряче попрацювати. Вони поки не готові до офіційних матчів, особливо – Маріотто.

– "Рух" здорово протидіяв "Львову" в першому таймі. В наслідок чого команда опинилася в ролі наздоганяючої вже на 13-й хвилині зустрічі?

– Це суто тактична помилка. У нас є зони відповідальності при "стандартах". Ми будемо з хлопцями розбирати цей момент на теорії. В цілому, "Рух" добре грав, а у нас "провисав" простір в центрі поля, не було необхідного рівня мобільності в цій зоні.

Читайте также: Жилмар: "В товарищеских матчах нужно экспериментировать"

Я дивився спаринг "Руху" з "Нивою", і це була зустріч зовсім іншого характеру. Тут же вони були заведені з першої і до останньої хвилини. Знаю, що матчі цих команд є принциповими, ніби фінал Кубка, але не варто забувати, що для нас це, в першу чергу, підготовка до сезону.

Якщо ж говорити безпосередньо про рівень суперника, то "Рух", на мою думку, якісний і бойовий колектив, який заслуговує на те, щоб пробитися в Прем’єр-лігу.

– У другому таймі ти зробив ряд замін, висунувши Каленчука на позицію атакувального півзахисника. Чи залишився ти у підсумку задоволеним прийнятим рішенням?

– Максим як завжди грав на високому рівні. Він хоч і опорний півзахисник, але звик грати більше на атаку.

– Після перерви на полі з’явилися Панамбі, Бруно, Волошинович, Приймак, але, тим не менш, у "Львова" був всього один гольовий момент у другому таймі… Чого не вистачало команді?

– Хлопцям теж потрібна ігрова практика перед початком сезону. Але другий тайм у нас вийшов кращим за перший. У контексті контролю м’яча, з’явилися швидкості при переході з однієї фази гри в іншу. Добре увійшов в гру Приймак, який вирішив проблему опорної зони, де "Рух" в першому таймі почував себе достатньо вільно.

Мені був важливий не результат зустрічі, а те, як гравці проявлять себе на полі. Зараз спокійно проаналізуємо всі плюси і мінуси минулої гри. У матчі з "Арсенал-Київ" вже все буде інакше, почнеться чемпіонат і буде серйозна битва за турнірні бали.

– Ти зайшов у роздягальню після матчу з "Рухом", які емоції були у хлопців? Гра була товариська, проте на полі часом спалахували такі емоції, яких бракує в офіційних поєдинках…

– Хлопці були засмученими, і це радує напередодні початку чемпіонату. Видно, що вони хотіли перемогти. Наприклад, я був на стажуванні в мадридському "Реалі", тамтешні футболісти навіть на тренуваннях грають виключно на перемогу, для них будь-який матч, контрольний або офіційний – це справжня війна.

– Після закінчення тренувального збору команду чекають два вихідних дня…

– Так, але не всю команду. Бразильці індивідуально працюватимуть ці два дні, щоб наздогнати за рівнем готовності інших хлопців. Адже вже за тиждень нас чекає перший матч в чемпіонаті.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме