Андрій Нестеров: "Травми роблять нас сильнішими та загартовують характер"
^

Андрій Нестеров: "Травми роблять нас сильнішими та загартовують характер"

830

Андрій Нестеров: "Травми роблять нас сильнішими та загартовують характер"
Фото - ФК "Карпаты"

На самому старті підготовки до нового сезону Андрій Нестеров отримав серйозне ушкодження та змушений пропустити щонайменше кілька місяців. У коментарі для офіційного сайту "Карпат" захисник розповів про реабілітацію, терміни повернення на поле та зізнався, хто з екс-карпатівців найбільше підтримував його у київській лікарні.

– Розкажи, як себе почуваєш, на якій стадії знаходиться твоя реабілітація?

– Дякую, вже краще. Минуло трохи більше двох тижнів після операції, тому наразі моїми супутниками стали милиці та лангет. Реабілітація поки на початковій стадії, але з кожним днем почуваю себе ліпше.

– Мабуть, морально довелось непросто, адже ти випав із підготовки перед самим стартом сезону. Як впорався із цим періодом, хто підтримував?

– Чесно кажучи, так, це важко. Дуже важко! Але травми роблять нас сильнішими та загартовують характер. Бог дає нам випробування та спостерігає, як ми з ним впораємось. Тому, із підтримкою моєї родини та команди, сподіваюсь, що якнайшвидше повернусь на поле. Хто підтримував? Якщо чесно, то всі, кого знав і не знав особисто. Це мене дуже приємно здивувало. Отже, світ не без добрих людей. У першу чергу, моя дружина та батьки, вони завжди зі мною, в будь-якій ситуації. Я це дуже ціную. Наша команда, і стосується не тільки хлопців, а й лікарів, масажистів, тренерів, керівництва клубу – всі були готові допомогти мені. Поки я був в лікарні в Києві, мені дуже допомагав Саша Гладкий. Він щодня приходив, підтримував у всьому, за що йому хочу сказати окреме дякую.

– Перед матчем у Галичі команда розгорнула банер зі словами: "Нестер, ми з тобою!". Він не міг не розчулити...

– Так, справді було дуже приємно та зворушливо.

Андрій Нестеров: "Травми роблять нас сильнішими та загартовують характер" - изображение 1

– Розкажи про подальший графік відновлення, орієнтовні терміни повернення на поле.

– Мабуть, про це варто запитувати у наших лікарів. А стосовно термінів повернення, то наразі нічого не хочу загадувати. Зараз я вдома, у Запоріжжі разом із сім’єю. Найближчим часом маю їхати на огляд до Києва, а далі буде видно. Запевняю, що прикладу максимум зусиль, аби повернутися скоріше.

– Чи слідкуєш за новинами команди, з ким підтримуєш зв’язок?

– Я не був безпосередньо на матчах, але дивився всі огляди. Вважаю, що команда потрохи набирає оптимальну форму та додає з кожною грою. Спілкуюсь абсолютно зі всіма. Зовсім нещодавно говорив з Голодюком, він розповідав як справи. Всі хлопці пишуть, дізнаються як себе почуваю, тому постійно на зв’язку з командою.

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме