Богдан Сарнавський: "Дуже хочеться, щоб у наших бразильців усе вийшло"
^

Богдан Сарнавський: "Дуже хочеться, щоб у наших бразильців усе вийшло"

718
Богдан Сарнавський: "Дуже хочеться, щоб у наших бразильців усе вийшло"
Фото - Денис Руденко, FootBoom

Голкіпер "Львова" Богдан Сарнавський в інтерв’ю прес-службі УПЛ розповів про літні збори та очікування від сезону-2018/2019.

— Богдане, днями ваша команда провела черговий спаринг — тепер із "Миколаєвом". Які корисні висновки можна з нього зробити?

— Для чого ми тренуємося? Для того, щоби добре грати й радувати глядача плюс показувати результат. У нас зараз багато чого нового — тренер, футболісти, схеми, ігрові зв’язки. Все це треба налагодити до старту Чемпіонату. Нині, можна сказати, приглядаємось один до одного, вивчаємо свої можливості.

— Про нового наставника: чи адаптувалася команда до Жильмара і як йому живеться-працюється у Львові?

— Якщо брати до уваги суто ігрові моменти, то можу сказати, що тут немає чогось особливо незвичного. Тим паче ми, воротарі, займаємося зі свої тренером — Тарасом Олександровичем Гребенюком. Усе йде добре.

— "Немає чогось особливо незвичного"? Якщо чесно, у громадськості склалося враження, що Жильмар сьогодні намагається перевести "Львів" на "тікі-таку"…

— Ну, щось у цьому є. У нас тепер усі вправи з м’ячем. Одна з головних причин — зміни у складі: бразильці люблять працювати з м’ячем, для них це природно, й ми намагаємося не відставати. Але, повторюсь: якогось кардинального перевороту в нашій грі не буде.

Читайте также: Йожеф Сабо: "Не верю, что Жилмар займет со "Львовом" 2-3 место. Экзамены он сдал на тройку"

— Іще про бразильського наставника "Львова": кажуть, він є дуже простою у спілкуванні людиною й наполягає, щоби до нього зверталися на "ти"…

— Не знаю, хто як, та я би не ризикнув… Субординація має бути в будь-якому випадку. От із помічниками Жильмара — Рошею Батистою, Сергієм Борзенком (колишній капітан "Вереса" сьогодні травмований) — ми на "ти".

— Впродовж теми складу: виникає паралель, що сьогоднішні "леви" в дечому нагадують "Шахтар" часів Луческу — українська задня лінія, бразильська креативна ланка.

— Щось таке є. Чесно кажучи, дуже хочеться, щоб у наших бразильців усе вийшло — як свого часу вийшло у "гірників".

— На вашу команду чекає ще один спаринг, опісля — матч зі столичним "Арсеналом". Уже думаєте про 22 число?

— Ми закладаємо фундамент підготовки не на конкретний поєдинок, а на весь сезон. Але, звичайно, всі в передчутті старту Чемпіонату УПЛ. Хочемо показати — всім і собі, — як готувались у міжсезоння.

— Богдане, пам’ятаємо Вас іще за часів виступу в київському "Арсеналі". Потім були "Шахтар", "Ворскла", "Верес", і всюди Ви числилися запасним…

— Справді, вже час "вистрелити", зарекомендувати себе. Набридло бути запасним. Новий сезон в якійсь мірі визначальний для мене. Сподіваюся, все вийде.

Читайте также: Жилмар: "Обещаю, что "Львов" займет второе-третье место в чемпионате"

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме