Олег Бойчишин: "Приємно здивував Карраскаль"
^

Олег Бойчишин: "Приємно здивував Карраскаль"

625

Олег Бойчишин: "Приємно здивував Карраскаль"
Фото - ФК "Карпаты"

Перший спаринг "зелено-білих" на польських зборах проти "Заґлємбе" завершився перемогою львів’ян із рахунком 3:2. Дубль Мякушка та гол Карраскаля, який повернувся на поле після ушкодження, потішили не тільки тренерський штаб, а й шанувальників "Карпат", які підтримували своїх кумирів на тутешньому стадіоні. У коментарі для офіційного сайту "Карпат" головний тренер "зелено-білих" Олег Бойчишин поділився враженнями після товариської гри та розповів про подальші плани львів’ян на польських зборах.

- Працюємо в Польщі вже кілька днів і повністю задоволені тутешніми умовами. Для підготовки є якісні поля, хороші умови для проживання та харчування. У побуті ми справді всім задоволені. Приємно, що провели спаринг із командою хорошого рівня. Нам зараз дещо бракує свіжості. Проте, розуміємо, що пройшовши цей етап, у сезоні вже буде набагато легше і ми зможемо тішити наших уболівальників. Що стосується власне гри, то створили досить непогані моменти, хоч і реалізували лише деякі з них. Перемагати завжди приємно.

Багато гравців, які були на полі доволі непогано себе зарекомендували. Зрештою, приємно здивував Карраскаль. За період, який він пропустив через ушкодження, Хорхе небагато втратив і це тішить. Футболіст креативний, досить цікавий і сьогодні він увійшов у гру голодним до футболу.

Подальші плани? Працюємо у дворазовому режимі. Хочемо провести наступний спаринг 10-го липня, але наразі суперник ще уточнюється. У день від’їзду зіграємо проти польського "Тихи". Повернувшись до Львова, команда отримає кілька днів відпочинку, після чого планомірно розпочнемо підготовку до офіційної гри з "Олександрією", – розповів Бойчишин.

Читайте также: "Заглембе" – "Карпати" – 2:3. Дубль Мякушко і переможний гол Карраскаля

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме