"Ворскла": солодкі призи на тренуванні (Фото)
^

"Ворскла": солодкі призи на тренуванні (Фото)

879

"Ворскла": солодкі призи на тренуванні (Фото)
ФК "Ворскла"

Перед офіційним першим свистком, що сповістив про початок ранкового заняття, старший тренер команди Іван Балан розповів хлопцям кумедну історію зі своєї футбольної кар’єри. А розпочався ранок із привітань з нагоди Дня народження лікаря команди Андрія Ковпака. Окрім презенту для іменинника, ще й гучні оплески всієї команди. Так було задано тон усьому тренуванню, наприкінці якого зіграли міні-турнір із тенісболу. Про це повідомляє прес-служба "Ворскли".

Переможцями цього цікавого та неординарного змагання стала команда капітана Володимира Чеснакова, яка отримла найголовніший солодкий приз. Трішки менше снікерсів дісталося другій команді, де головував Дмитро Кравченко, та третій, де за капітана був воротар Данило Каневцев.

Читайте также: "Ворскла" в Словенії: готуючись до подорожі в Цельє

"Ворскла": солодкі призи на тренуванні (Фото) - изображение 1"Ворскла": солодкі призи на тренуванні (Фото) - изображение 2"Ворскла": солодкі призи на тренуванні (Фото) - изображение 3"Ворскла": солодкі призи на тренуванні (Фото) - изображение 4"Ворскла": солодкі призи на тренуванні (Фото) - изображение 5"Ворскла": солодкі призи на тренуванні (Фото) - изображение 6"Ворскла": солодкі призи на тренуванні (Фото) - изображение 7"Ворскла": солодкі призи на тренуванні (Фото) - изображение 8

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме