Олександр Рябоконь: "У нас заплановано чотири товариські зустрічі"
^

Олександр Рябоконь: "У нас заплановано чотири товариські зустрічі"

726
Олександр Рябоконь: "У нас заплановано чотири товариські зустрічі"

Головний тренер "Десни" Олександр Рябоконь в інтерв’ю офіційному клубному сайту розповів про підготовчі збори команди — минулі та майбутні.

— Олександре Дмитровичу, матчем із ковалівським "Колосом" "Десна" завершила перший навчально-тренувальний збір. Чи все вдалося виконати із запланованого?

— На першому зборі, який тривав 11 днів, ми дуже плідно попрацювали. Власне, все, що планувалося, вдалося реалізувати. Ми провели три повноцінні спаринги, зіграли з хорошими суперниками. А хлопці отримали ігрову практику. Далі будемо зменшувати фізичні навантаження і збільшимо інтенсивність тренувань. Та, що найголовніше, вдалося обійтися без травм.

— У трьох контрольних матчах в активі "Десни" одна перемога, нічия та поразка. Наскільки задоволені грою команди?

— Завжди хочеться кращого. Але потрібно враховувати, що хлопці отримували величезні навантаження, тож грали, так би мовити, на важких ногах. Тому контрольні зустрічі нам були потрібні для того, аби перевірити і функціональний стан гравців. Також, зокрема, ми подивились у справі новачків, перевірили їхній характер, як вони справляються з навантаженнями.

— У літнє міжсезоння "Десна" вже підсилилася сімома гравцями. Що можете сказати про новачків?

Читайте также: "Десна": кто из 33-х игроков пройдет селекционный отбор?

— Це покаже тільки сезон. Перші матчі чемпіонату вже дадуть якусь відповідь. А контрольні поєдинки призначені для того, аби набрати форму.

— Які плани стоять на другий навчально-тренувальний збір, який команда проведе в Полтаві?

— Попередньо у нас заплановано чотири товариські зустрічі: проти "Металіста 1925", "Дніпра-1" та "Ворскли". Ще одного суперника підшуковуємо. Будемо багато працювати над командними діями, над синхронністю, награватимемо ігрові зв’язки. В основному це, звичайно, тактична робота. Якщо говорити про функціональні деталі, то це мислення, пересування та робота з м’ячем. Будемо сподіватися, що й на другому зборі вдасться сповна реалізувати все, що запланували.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме