Офіційно: Денис Безбородько залишається у "Десні"
^

Офіційно: Денис Безбородько залишається у "Десні"

1376

Офіційно: Денис Безбородько залишається у "Десні"

Наступний сезон Денис Безбородько проведе в Чернігові. Десна продовжила угоду оренди з донецьким Шахтарем. Таким чином, вихованець чернігівського футболу ще на рік залишається гравцем Десни. Про це повідомляє офіційний сайт "сіверян".

Після підписання контракту Денис розповів про підготовку до старту нового сезону:

"Тренуємося у двохразовому режимі. Вважаю тренування важкими, оскільки йде хороше навантаження. Зазвичай, більшість вправ направлені на відновлення фізичних кондицій, а це швидкість та витривалість. Тому все проходить у такому достатньо непростому режимі й, чесно зізнаюся, наразі дуже складно.

Щодо самих вправ, то вони різноманітні, на кожному тренуванні щось нове, цікаве. Загалом, в Олександра Дмитровича цікава програма підготовки, і коли приходиш на тренування, то не знаєш, чого очікувати. Але навантаження пристойні, й маємо у всеозброєнні підійти до старту сезону. Інакше, наші вболівальники нас не зрозуміють, якщо ми повзатимемо по полю!

Відзначу, що незважаючи на значну кількість новачків, всі вони легко вписалися в наш колектив. Тим паче, хлопці всі знайомі, десь хтось із кимось грав, хтось товаришує, тож проблем із адаптацією в них взагалі не було. Всіх прийняли, як то кажуть, тепло та із розпростертими руками".

Читайте также: Денис Безбородько: "Новачки легко вписалися в "Десну"
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме