Чому тренерському штабу "Динамо" потрібне підсилення
^

Чому тренерському штабу "Динамо" потрібне підсилення

3146

Чому тренерському штабу "Динамо" потрібне підсилення

"Динамо" в цьому сезоні залишилося без трофеїв та Ліги Чемпіонів не тільки через рівень власних гравців, силу суперника, але і прорахунки тренерського штабу.

Олександр Хацкевич показав, що він вміє готувати команду до конкретних суперників. Так у цьому сезоні в чемпіонаті "Динамо" не програвало "Шахтарю", дуже грамотно тактично зіграло в Римі проти "Лаціо". Але киянам не вистачає "плану Б". Коли ситуація вимагає міняти гру по ходу поєдинку. Матч проти "Шахтаря" в фіналі Кубку в цьому плані був показовим. Або відсутність підготовки на окремих суперників, як було в Албанії із "Скендерберу", в Києві із "Маріуполем" (Бабич виставив три центральних захисника, так він грав і в Одесі, але "Динамо" до цього тактичного кроку виявилось не готовим). Сучасний футбол не пробачає навіть дрібниць і вимагає досконалого вивчення будь–якого суперника, в іншому випадку можуть бути проблеми. Навіть "Реал" чи "Барса" не грають із "чистого листа".

На мою думку, в цій ситуації можна було б розглянути декілька кандидатів, які могли б посилити тренерський штаб Олександра Хацкевича. Які б розуміли і розділяли принципи роботи головного тренера, не нашкодили, а доповняли.

Еду. Це іспанський спеціаліст. Свого часу працював в Казані разом із Раулем Ріанчо та Серхіо Наварро в штабі Курбана Бердиєва. Був помічником Хацкевича в збірній Білорусі. Останній сезон працював в Саудівській Аравії разом із Сергієм Ребровим в "Аль – Ахлі". Там окрім Еду ще був іспанець Вісенте Гомес. Після відставки Реброва також залишився без роботи.

Збірна Білорусі є доволі слабкою командою за рівнем, але вони змогли обіграти Францію в гостях. Там без долі везіння не обійшлося, але гра була побудована доволі добре. Сам Еду в інтерв’ю білоруським ЗМІ розповідав, що він відповідає за збір інформації про суперника, методологію тренувального процесу, підготовку до матчів, перегляд новачків.

Я думаю, що людина із вмінням виконувати таку роботу, вже маючи досвід співпраці із Хацкевичем, зараз була б явно не зайвою в "Динамо".

Огнен Вуковєвич. Сам хорват перед Кубком Світу сказав, що Ігор Суркіс відпустив його до збірної, щоб він міг допомагати Далічу в підготовці до суперників, селекційній роботі. Ми бачимо, що Хорватія вивчила на 5 із плюсом не тільки Нігерію, але і Аргентину. Обидва суперника були "прочитаними" збірною Хорватії. Як результат – 5:0 за сумою двох матів. Зараз команда Вукоєвича показує одну із кращих ігор на всьому чемпіонаті.

Звичайно, що ці перемоги є не тільки заслугою Огнена. Даліч ще в матчі проти українців в Києві показав, що він розумний тренер. Суть в тому, що Вукоєвич дуже гарно навчився аналізувати, збирати інформацію. Той же ж Вербіч - є його селекційною знахідною. Словенець із перших матчів почав демонструвати високий клас. Вуко вміє аналізувати, робити висновки, вивчати суперника і гравців. При цьому він добре знає систему клубу, багато пограв в Києві. Останній рік працює поряд із Хацкевичем на посаді селекціонера.

Юрій Калітвінцев. На мою думку, дуже цікавий тренер, який по різним причинам не реалізував себе. Свого часу пройшов тренерську школу в молодіжних динамівських командах. Став чемпіоном Європи серед 19–річних в 2009 році. Мав досвід роботи в збірній України разом із Олександром Хацкевичем (тоді вони були помічниками Маркевича).

Калітвінцев прихильник атакуючої гри і це може статися в нагоді особливо в чемпіонаті УПЛ, де треба зламувати насичену оборону суперника. Якщо вже бути відвертим, то місцями "Динамо" не вистачає домашніх заготовок в атаці. Все дуже прогнозовано. Якщо на рівні чемпіонату ще якось проходить брати своє за рахунок класу гравців, то в єврокубках та матчах проти "Шахтаря" виникають проблеми із гольовими моментами. Тут не тільки клас нападаючого повинен бути, але і працювати тренерські рішення та домашні заготовки.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме