Олег Бойчишин: "Не потрібно судити про якість нашої гри лише за одним матчем"
^

Олег Бойчишин: "Не потрібно судити про якість нашої гри лише за одним матчем"

741

Олег Бойчишин: "Не потрібно судити про якість нашої гри лише за одним матчем"
Фото - Михаил Козелко, FootBoom

Перший спаринг, у процесі підготовки до старту нового сезону, "зелено-білі" провели у Галичі проти однойменної команди. Атмосферний та святковий спаринг закінчився з рахунком 3:1 на користь клубу-господаря. У коментарі для Інформаційного центру ФК "Карпати" головний тренер львів’ян Олег Бойчишин підсумував товариський матч з "галичанами".

Читайте также: Товариський матч. "Карпати" - "Галич" 1:3. Подарували галичанам свято

"Дуже приємно, що нас настільки атмосферно сьогодні прийняли тут, у Галичі. Господарі справді зробили все, щоби ми себе почували максимально комфортно. Хочеться подякувати їм за такий прийом та ще раз привітати зі святом 1120-ої річниці першої згадки про місто Галич.

Висновки ми робимо з кожного матчу. Зараз ми не розділяємо команду на основних та запасних гравців. Уважно спостерігаємо за ними, як вони себе зарекомендують і відповідно до наших вражень будемо формувати склад на початок сезону. Кілька наступних матчів ми зіграємо змішаними складами. Стосовно матчу, то є моменти над якими ми працювали напередодні. Ми хотіли досягти командної гри у діях футболістів по всій ширині поля. Ми забили лише один гол, але це зовсім не означає, що у нас не було більше моментів. Всьому свій час, зовсім скоро ми перейдемо до відпрацювання завершення атак. Щодо м’ячів, які пропустили, вважаю, гравці ще не увійшли в тонус. При всій повазі до нашого суперника ми не можемо допускати позаду такі помилки. До всього ставлюсь із розумінням. Не потрібно судити про якість нашої гри лише за одним матчем.

Роман Толочко відіграв цілий матч, це була вимушена зміна. Один з гравців відчув дискомфорт перед грою, тож вирішили його поберегти. Задоволений відношенням молодих гравців до своєї роботи, їхньою самовіддачею. Звичайно були помилки, але це властиво всім юним гравцям. Через це всі мають пройти", – сказав наставник "зелено-білих".

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме