Асистентом Олега Бойчишина в "Карпатах" став спеціаліст з "Чорноморця"
^

Асистентом Олега Бойчишина в "Карпатах" став спеціаліст з "Чорноморця"

830

Асистентом Олега Бойчишина в "Карпатах" став спеціаліст з "Чорноморця"
Официальный сайт "Карпат"

"Карпати" поповнили свій тренерський штаб, до якого долучився новий спеціаліст – Роман Кожуховський, який буде асистентом Олега Бойчишина, інформує прес-служба клубу.

- На професійному рівні я практично не грав, а вже з 22 років працював на тренерських посадах. Фактично, вже 17 років є тренером-практиком. З Олегом Бойчишиним разом навчалися, здобували PRO-диплом. Ми знайомі вже близько трьох років. Звичайно, пропозиція надійшла від нього. На днях він зателефонував і запропонував приєднатися до його тренерського штабу. Я з радістю погодився, адже "Карпати" – це амбітний проект з історією, за ним постійно слідкують. Для мене це велика честь і я прикладу максимум зусиль, щоб допомогти клубу, – розповів Роман Кожуховський.

Зазначимо, що Роман Кожуховський народився 24 січня 1979 року у Вінниці. Вихованець кримського футболу. Виступав за "Титан-2" (Армянськ), "Політехнік" (Феодосія), "Авангард" (Джанкой), "Кафа" (Феодосія), "Локомотив" (Їхви, Естонія).

Тренував "Авангард" (Джанкой), "Динамо" (Феодосія), "Спартак-КТ" Молодіжне, "Копер" (Словенія), "Калев-2" (Сілламяе, Естонія), "Локомотив" (Їхви, Естонія), "Ярве" (Кохтла-Ярве, Естонія), з січня 2018 року працював у тренерському штабі одеського "Чорноморця". Володіє ліцензією УЄФА PRO.

Читайте также: Олег Бойчишин: "Хочу, щоб "Карпати" спробували свої сили в першій шістці"

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме