FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Олег Смалійчук: "Худоб'як краще б жував, а то я почну балакати"
^

Олег Смалійчук: "Худоб'як краще б жував, а то я почну балакати"

2524

Олег Смалійчук: "Худоб'як краще б жував, а то я почну балакати"
fckarpaty.com

Віце-президент "Карпат" Олег Смалійчук відповів на заяви екс-півзахисника львівської команди Ігоря Худоб'яка про погане стан справ в клубі.

Раніше вже екс-футболіст "Карпат" розповів про те, що виконавчий директор Даріо Друді втручався в тренувальний процес, коли головним тренером був Серхіо Наварро, а одного разу фахівці ледь не побилися.

Колись була така реклама: "замість того, щоб говорити, іноді краще жувати". Ігорко краще б жував. І дружина його краще жувала б. А то ще і я почну балакати. Друді не відбував покарань за договірні матчі. І не Друді був на полі з "Вересом" чи "Прикарпаттям". А взагалі, то ж треба було аж в Казахстан втікти, щоб сміливість відкрити писка проявилась, — написав Смалійчук у Facebook.

Нагадаємо, що Ігор Худоб'як залишив "Карпати" 5 лютого, а через кілька днів стало відомо, що він перейде в клуб "Акжайик" з Казахстану.

Читайте также: Олег Смалійчук: "Нам шкода втрачати Ігоря Худоб'яка"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения