FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Артем Гордієнко: "Не знаю, чи буде 4:4 з "Динамо"
^

Артем Гордієнко: "Не знаю, чи буде 4:4 з "Динамо"

1687
Артем Гордієнко: "Не знаю, чи буде 4:4 з "Динамо"
Фото - Денис Руденко, FootBoom

Півзахисник "Зорі" Артем Гордієнко в інтерв’ю офіційному сайту УПЛ розповів про підготовку до матчу 22-го туру з "Динамо".

— Артеме, найперше запитання — про погоду: як команда тренується за такого морозу й такого снігопаду?

— Якщо чесно, на моїй пам’яті подібне вперше — щоб так завалило. Вчора, наприклад, за планом, футболісти, які не грали на вихідних, мали провести тренування, але повноцінне заняття замінили пробіжкою. Сьогодні (інтерв’ю записане до обіду середи. — УПЛ) навіть не знаю, що буде. Можливо, займатимемося на штучному полі.

— Про минулий тур: довелося почути цікаву думку, що перемога над "Ворсклою" деякою мірою була зумовлена вилученням у складі суперника…

— Я вже відповідав на це запитання, і можу тільки повторитися: вірю, що виграли б у будь-якому разі. Можливо, не з таким рахунком, але перемога була би за нами.

— Експерт, який працює з УПЛ, висловив думку, що сьогодні Юрій Вернидуб намагається досягти гармонії між двома моделями гри: в захисті — акцент на українську "фізику", в атаці — на західну техніку.

— У кожного є право на свою думку. Відзначу таке: Ви звернули увагу, що приблизно так грає, наприклад, "Шахтар"? І взагалі багато команд у Східній Європі: оборонна лінія — свої, атака — бразильці-аргентинці… Такого, щоби Юрій Миколайович збирав нас і казав, мовляв, у нас нові люди, тому гратимемо по-новому, — немає. Намагаємося дотримуватися свого стилю.

Читайте также: Артем Гордиенко: "Со среды начнется подготовка к непростой игре с "Динамо"

— Одним із рушіїв перемоги над "Ворсклою" були фланги луганців, які грали дуже високо…

— Тимчик і Чеберко проявили себе з найкращого боку. Втім, такої ж моделі дій ми дотримувались і восени, коли на бровках виходили Опанасенко та Соболь.

— Тепер про наступний тур: один із найочікуваніших матчів — "Зорі" й "Динамо". Минулорічні 4:4 ніхто не забув!

— Ну, я не знаю, чи буде забито стільки м’ячів, але в тому, що зустріч буде цікавою і результативною, впевнений. Ми зі свого боку постараємося показати те, що в жовтні 2017-го.

— Наскільки Вашій команді допоможе те, що у складі киян не буде відсторонених Кадара, Ротаня й Бурди? І наскільки луганцям зашкодить відсутність Чечера?

— Про суперника не можу говорити. Про нас — так, без Слави буде складно — з його ж досвідом! Треба виходити із ситуації й намагатися показати все, на що здатні.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения