"Ворскла" провела презентацію чотирьох новачків команди
^

"Ворскла" провела презентацію чотирьох новачків команди

825

"Ворскла" провела презентацію чотирьох новачків команди
Официальный сайт "Ворсклы"

Як повідомляє прес-служба "Ворскли", сьогодні, 16 лютого, у конференц-залі стадіону "Ворскла" відбулася презентація новачків команди. Нагадаємо, що їх – четверо. Це форвард Денис Васін, півзахисник Юрій Глущук, захисник Ігор Гончар та воротар Данило Каневцев. Ігор Гончар не зміг бути присутнім на заході, адже зазнав травму на першому тренувальному зборі і наразі лікується. Віце-президент ФК "Ворскла" Олег Лисак після заходу розповів про ситуацію в клубі та плани на майбутнє.

- Я думаю, що ситуація однакова в усіх клубів. Мета у всіх одна - залучення уболівальників. Намагаємося докорінно змінити ситуацію з вболівальниками. У нас працюють люди на аутсорсингу, яким ми віддали саме питання залучення фанатів. Подивимося, як це у них вийде. Також ми відкрили сімейний сектор, який стане додатковим стимулом для відвідування стадіону, особливо сім’ями. В цьому напрямку з нами співпрацюють партнери.

- Яка фінансова ситуація в клубі?

- Я хочу сказати, що головне - є підтримка акціонера. Ситуація на даний час: не гірша і не краща, ніж в усій Україні. Є певні плани, задачі, які нам поставлено. Все буде направлено на те, щоб команда досягла результату. Ясно, що буде нелегко, хоча усім нелегко зараз.

Читайте также: "Ворскла" у Туреччині: представили Данила Каневцева

- Які задачі стоять перед командою?

- Ми мали завдання вийти в першу шістку, ще минулого року, але не склалося. Я хотів би щоб ми рухалися поступово: є перша частина, ми потрапляємо в шістку, далі ми всі разом сядемо і поговоримо. Виходячи з наших фінансових і кадрових можливостей. Ясно, що ми мріємо про найвищі місця. Все поступово: спочатку шістка, потім Єврокубки. Ми будемо робити все можливе, щоб досягти найбільшого результату.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме