"Карпати" завершують збір у Туреччині: не без втрат
^

"Карпати" завершують збір у Туреччині: не без втрат

657

"Карпати" завершують збір у Туреччині: не без втрат
Официальный сайт "Карпат"

Сьогодні, 16 лютого, "Карпати" завершують збір у Туреччині. У команди заплановане одне теоретичне заняття, після чого "зелено-білі" вирушать до Львова, повідомила прес-служба клубу.

У четвер, 15-го числа "Карпати" провели два останні тренування на турецькій землі. Обидва заняття носили доволі спокійний характер – з одного боку треба було якісно відновитися після матчу проти грузинського "Самгуралі", а з іншого – підготуватися до першого офіційного поєдинку у 2018 році проти "Зорі".

Участі в тренуваннях не брав Олексій Гуцуляк, який зазнав ушкодження в останньому спарингу. Однак, хвилюватися за лівого захисника не потрібно – прогнози щодо його повернення в основну групу доволі оптимістичні.

Після останнього тренування, карпатівці провели вибори капітана. Кожен гравець написав одне прізвище на клаптику паперу, після чого лічильна комісія, яка складалася з тренерського штабу, провела підрахунок. Капітаном команди став найбільш досвідчений гравець – Артем Федецький. Трійку віце-капітанів склали Андрій Нестеров, Олег Голодюк та Франціско Ді Франко.

Нагадаємо, матч 20-го туру чемпіонату УПЛ "Карпати" - "Зоря" відбудеться 18 лютого (початок – о 14:00).

Читайте также: "Карпати" в Анталії: Підківка біжить найшвидше

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме