Петро Димінський відвідав тренування "Карпат"
^

Петро Димінський відвідав тренування "Карпат"

734

Петро Димінський відвідав тренування "Карпат"
Фото - ФК "Карпаты"

Ранкове тренування "зелено-білих" розпочалося зустріччю команди із Почесним президентом ФК "Карпати" Петром Димінським. Про це повідомляє офіційний сайт "левів". Зібравши увесь колектив, Петро Петрович нагадав гравцям та тренерам про обіцянки, які були надані уболівальникам перед стартом сезону. Президент наголосив, що команда має борг перед своїми прихильниками, однак, висловив надію, що уже навесні "Карпати" зможуть поєднати красиву гру з результатом, відповідно, повернути уболівальників на трибуни. Саме таким є головне завдання "зелено-білих".

Посприяти виконанням цих завдань має якісна та спланована підготовка команди на зборах в Туреччині. Петро Димінський звернувся до клубних вихованців, висловивши сподівання, що вони вже найближчим часом зможуть взяти на себе лідерські якості та відповідальність, а також до ветеранів, які мають підтримати молодших партнерів.

Також Президент підтримав тренерський штаб, наголосивши, що саме від їхнього рішення та бачення залежатиме доля кожного гравця. У свою чергу, команда не матиме проблем із фінансуванням, зокрема найближчим часом керівництво опрацює систему преміального стимулювання.

Читайте также: Петро Димінський: "Викидати гроші на проїдання футболістам, які борються за виживання, мені не цікаво"
Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 3

Нужно СБУ за Петей в Турцию приезжать))

На останній фотці добре видно скільки багато друзів у людини, що винна у смерті молодої дівчини. Людини, яка мало того, що тікає від відповідальності, то ще й свого тілоохоронця змусила взяти все на себе. Звісно, як з Димінським не фоткатись, коли він такий хароший парєнь. Щільніше горнись до нього, Кльоц, з такими персонами не так часто щастить мати спільну картку.

а йому просто на всіх насрать!!!!

якби у людини була хоч крапля совісті, то сидів би десь на Мальдівах і носа не висунув..

Оставить комментарий на форуме Обновить