Петро Димінський: "Викидати гроші на проїдання футболістам, які борються за виживання, мені не цікаво"
^

Петро Димінський: "Викидати гроші на проїдання футболістам, які борються за виживання, мені не цікаво"

1616

Петро Димінський: "Викидати гроші на проїдання футболістам, які борються за виживання, мені не цікаво"

Почесний президент "Карпат" Петро Димінський, який зараз знаходиться у Туреччині, поруч із командою, поділився своїми думками із офіційним сайтом про підготовку гравців та бачення розвитку клубу в майбутньому.

– Насамперед, мене цікавить підготовка нашої команди, а не результати товариських матчів. Для того і проводяться збори, щоб тренери змогли провести низку експериментів, спробувати гравців на різних позиціях, визначити основну обойму виконавців. Протягом багатьох років у нас була одна й та ж проблема – фізична готовність гравців. Зараз, я сподіваюся, процес підготовки команди на зборах складений вірно і дасть результат в офіційних матчах. Тут потрібно відзначити планування та вклад тренера з фізичної підготовки Павла Сіренка.

– Наразі "Карпати" підсилилися трьома новачками – грузинським захисником та двома колумбійськими нападниками...

– І все ж, я б хотів, щоб лідерами у нашій команді були карпатівські вихованці. Той же Швед, Гуцуляк, Кльоц, Лобай – вони повинні зрозуміти, яка відповідальність лежить на їхніх плечах. Сучасний футбол динамічний – нема часу чекати, поки "молоді і перспективні" виростуть. Лідерами необхідно ставати негайно! Щодо наших новачків – ми підходили до кожного з них індивідуально, із розумінням ситуації та усвідомленням того, що в найближчому майбутньому вони нам допоможуть. Легіонери повинні стати серйозними конкурентами нашим вихованцям, змусити їх до швидшого прогресу.

Читайте также: Владимир Генинсон: "Коломойского не хватает украинскому футболу"

– Один з легіонерів – Хорхе Карраскаль, схоже, стане новим лідером "Карпат". Однак, він перебуває в оренді. Чи планує клуб викупити трансфер цього гравця?

– Поки що рано про це говорити. У нас є час до кінця чемпіонату, тоді будемо приймати рішення. У "Карпат" є першочергове право викупу Карраскаля з "Севільї", що дійсне до 31 травня цього року. Необхідно підійти до цього питання максимально відповідально.

– Якщо мова зайшла за гроші, то якою є зараз фінансова ситуація в клубі?

– Тут усе залежить не лише від мене, як від єдиного інвестора. Я втомився повторювати та нагадувати нашій міській владі про те, що обіцяна територія навколо стадіону "Україна", 17 гектарів, клубу ще досі не передана. Для чого "Карпатам" ця земля? У нас є намір збудувати спортивно-розважальний центр, з елементами реабілітації, для того, щоб клуб заробляв гроші. Відповідно, таким чином, ми зможемо наповнювати бюджет, від розміру якого залежатимуть наші завдання. Якщо річний бюджет становитиме, наприклад, 20-25 мільйонів доларів – "Карпати" боротимуться за Лігу чемпіонів. Мені дивно, чому влада Львова так важко і неохоче рухається у цьому напрямку, чому вона відвертається від цього проекту? Ця земля не потрібна мені. Вона потрібна клубу, який зможе заробляти сам на себе і не залежати від інвестора. У підсумку виграють усі – "Карпати" отримають серйозні завдання, а місто – не лише гордість за свою команду, яка виступатиме в єврокубках, але й фінансову вигоду від туристів та інвестицій. А просто викидати гроші на проїдання футболістам, які борються за виживання, мені не цікаво.

Читайте также: Відбулося жеребкування ІІ етапу Прем'єр-ліги

– Очевидно, зараз робляться кроки для того, щоб в "Карпат" були зовсім інші пріоритети...

– Уболівальникам необхідне видовище. Вони не ходитимуть на нудний футбол і не дивитимуться на команду, яка ледве пересувається по полю. Наше основне завдання зараз – повернути глядачів на трибуни. Не штучно. Люди мають йти на стадіон із задоволенням, і в такому ж стані повертатися додому. Це стане можливим лише тоді, коли їхня улюблена команда припинить мучитися сама і мучити глядачів. Тому зараз наші тренери працюють над балансом та гармонією між власними вихованцями та легіонерами, над тим, щоб вони спілкувалися одною мовою і розуміли один одного. Це наріжний камінь, від якого залежатимуть результати "Карпат" навесні і в подальшому.

– Що б ви побажали команді та уболівальникам перед початком офіційних матчів у новому році?

– Літом, перед стартом сезону, на зустрічі з уболівальниками, я обіцяв, що невдовзі зустрінуся з ними ще раз і дам відповіді на усі питання, які їх цікавлять. Я не забув про це і свою обіцянку дотримаю. Наразі ж ми свідомо пішли на омолодження складу. Я б хотів попросити про підтримку команди: вона її потребує як ніколи. Ставтеся до цих молодих гравців, як до власних дітей. Так, як до них ставлюся я.

Читайте также: Товариський матч. "Карпати" – "Дебрецен" (Угорщина) 1:4. Розгром від сусідів
Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить