Skoda — новий партнер української Прем’єр-ліги
^

Skoda — новий партнер української Прем’єр-ліги

771

Skoda — новий партнер української Прем’єр-ліги
Фото - УПЛ

13 лютого відбулася презентація нового автомобільного партнера Української Прем’єр-Ліги та жеребкування другого етапу змагань чемпіонату УПЛ сезону 2017/18. Про це повідомляє офіційний сайт організації.

У прес-конференції, яка відбулась у Президентській ложі НСК "Олімпійський", взяли участь Президент УПЛ Володимир Генінсон та генеральний директор ТОВ "Єврокар" Марина Яковлєва.

Президент УПЛ підкреслив: "Ми раді повідомити, що ТМ Škoda через свого представника компанію "Єврокар" вирішила стати автомобільним партнером УПЛ. Ми всі знаємо, що ТМ Škoda впродовж багатьох років підтримує й допомагає розвиватися спорту в усьому світі. Раді, що компанія звернула увагу і на нас і тепер буде активно підтримувати футбол в Україні. Ні для кого не секрет, наскільки непросто в нинішній час складних економічних умов знайти підтримку великого бізнесу. Škoda — автомобільний бренд зі світовим ім’ям, який із року в рік зростає й розвивається. Тому без перебільшення, ми дуже раді можливості співпраці, від якої, я впевнений, український футбол тільки виграє".

Зі свого боку, Марина Яковлєва зауважила: "Для нас є важливим кроком співпраця з УПЛ, адже це не тільки підтримка Української Прем'єр-Ліги, але й популяризація футболу, соціальних проектів, які пов’язані із залученням молоді у захопливий світ спорту, що обов’язково стане важливим етапом у вихованні цілеспрямованості, духу конкуренції та дружби. В рамках співпраці компанія "Єврокар" планує реалізувати низку проектів соціального спрямування, серед яких розіграш квитків на матчі, "День із зіркою" та інші. Деталі будуть розголошені пізніше. Головна мета цих заходів — популяризація футболу. Підтримка спортивних заходів є одним із основних напрямків співробітництва. Так, уже більше 20 років Škoda є спонсором Чемпіонату світу з хокею, партнером легендарної велогонки "Тур де Франс" протягом 14 років. І сьогодні ми бачимо початок партнерської угоди з одним із найпопулярніших видів спорту".

Після виступів Володимир Генінсон і Марина Яковлєва відповіли на запитання присутніх журналістів.

Довідка

ТОВ "Єврокар" — офіційний дистриб’ютор автомобілів Škoda в Україні. Підприємство працює з березня 2003 року і входить до Групи компаній "Атолл Холдинг", яка є одним із провідних операторів на українському автомобільному ринку. Дилерська мережа Škoda є однією з найбільших в Україні та визнана однією з найкращих у Європі в сфері організації роботи сервісної мережі та рівня оснащеності станцій технічного обслуговування автомобілів. Високий рівень якості послуг, що надаються ТОВ "Єврокар", підтверджується застосуванням системи менеджменту відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001:2008.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме