"Ворскла" у Туреччині: представили Данила Каневцева
^

"Ворскла" у Туреччині: представили Данила Каневцева

839

"Ворскла" у Туреччині: представили Данила Каневцева
Официальный сайт "Ворсклы"

"Ворскла" продовжує підготовку до весняної частини сезону у Туреччині. Василь Сачко перед початком ранкового тренування "Ворскли" сконцентрував увагу своїх підопічних на тому, що до старту чемпіонату залишилося усього три тижні. А отже потрібно працювати з подвійною та навіть потрійною енергією, інформує офіційний сайт клубу.

Повідомляється, що футболісти "Ворскли" провели розминку з Володимиром Деулем, потім - квадрати. А основна ж частина тренування – це футбол на одній половині поля, який раз-по-раз переривався для того, щоб тренерський штаб міг провести швидкі тактичні коректування. Особливо активно підказували своїм підопічним Василь Сачко та його досвідчений помічник Іван Балан. Ігрові серії чергувалися з ударами по воротах, як після розпасовки так і з місця.

Ранкове тренування продовжилося у конференц-залі, де на хлопців чекала теорія. До речі, на початку тренування команді представили нового голкіпера - Данила Каневцева.

Читайте также: Офіційно: "Ворскла" підписала Данила Каневцева

"Ворскла" у Туреччині: представили Данила Каневцева - изображение 1"Ворскла" у Туреччині: представили Данила Каневцева - изображение 2"Ворскла" у Туреччині: представили Данила Каневцева - изображение 3"Ворскла" у Туреччині: представили Данила Каневцева - изображение 4"Ворскла" у Туреччині: представили Данила Каневцева - изображение 5"Ворскла" у Туреччині: представили Данила Каневцева - изображение 6"Ворскла" у Туреччині: представили Данила Каневцева - изображение 7

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме