"Динамо" в Іспанії: Русина замінить Алексєєв
^

"Динамо" в Іспанії: Русина замінить Алексєєв

1182

"Динамо" в Іспанії: Русина замінить Алексєєв
Официальный сайт "Динамо" (Киев)

"Динамо" продовжує підготовку до другої частини сезону у Марбельї, повідомив офіційний сайт клубу. Сьогодні, 18 січня, на ранковому занятті "Динамо" був відсутній нападник Назарій Русин, який отримав травму під час першого збору і відправився до Києва. Замість нього до Іспанії найближчим часом прибуде Владислав Алексєєв.

На ранкове заняття динамівці прибули одночасно з одним з лідерів китайської Суперліги ФК "Хебей Чайна Форчун". До слова, підопічні Мануеля Пеллегріні проживають, як і делегація київського клубу в готелі La Quinta, який знаходиться у 1,1 км від Футбольного центру Марбельї, де обидві команди проводять свої тренування.

Розпочалося тренування з розминки під керівництвом тренера по фізпідготовці Віталія Кулиби, після роботи в квадратах гравцям знову були запропоновані фізичні навантаження з шістьма станціями для кожної групи м’язів.

"Динамо" в Іспанії: Русина замінить Алексєєв - изображение 1

Завершилося ранкове заняття черговим міні-турніром. Цього разу для гри було виділено половину поля, а по центру кожної сторони розміщувалися ворота стандартного розміру. Кожній команді протягом трьох хвилин необхідно було вразити всі чотири пари воріт.

"Динамо" в Іспанії: Русина замінить Алексєєв - изображение 2

Перемогу в турнірі святкували гравці в червоних манішках.

Читайте также: Официально: Назарий Русин, Евгений Смирный и Роман Вантух продлили контракты с "Динамо"

"Динамо" в Іспанії: Русина замінить Алексєєв - изображение 3

Проте проти такого рішення були гравці в зелених манішках, які вважали що саме вони заслуговують на чемпіонське фото :)

"Динамо" в Іспанії: Русина замінить Алексєєв - изображение 4

Вечірнє тренування було виключно ігровим. Після невеличкої розминки гравці приступили до вправи на контроль м’яча, після чого зіграли двосторонку на все поле. Вже завтра "біло-сині" проведуть свій перший матч у новому році. Нашим суперником буде ФК "Санкт-Галлен" із одноіменного швейцарського міста , який в своєму чемпіонаті посідає 4 місце.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме