Олександр Тимчик: "Зоря" - це зараз великий клуб"
^

Олександр Тимчик: "Зоря" - це зараз великий клуб"

1886
Олександр Тимчик: "Зоря" - це зараз великий клуб"
Фото - Денис Руденко, Footboom

Захисник "Динамо" Олександр Тимчик, який на правах оренди перейшов в "Зорю", розповів про період виступів за "Сталь", отриманий досвід в українській Прем’єр-лізі, як надійшла пропозиція від луганського клубу та хто підтримав гравця у прийнятті рішення продовження кар’єри.

- Олександр Тимчик до ігор за "Сталь" в УПЛ і після - в чому різниця?

- На перших порах було важко грати за "Сталь" в українському чемпіонаті, тому що це нова команда, нові гравці, але з часом звик, знадобилося приблизно 3 тури. Ігри за основну команду "Динамо" також допомогли в адаптації.

- Що нового в твою гру внесли тренери "Сталі" Єгіше Мелікян і Ніколай Костов?

- Це два великих тренера, як з першим, так із другим мені працювалося дуже добре. В обох тренерів ми багато працювали над тактикою, думаю, що в цьому плані я став сильнішим. І найголовніше, що ми зі "Сталлю" грали у дорослий футбол при обох тренерах. Можу їм тільки висловити велику подяку.

- Який матч за перший відрізок сезону запам'ятався тобі найбільше?

- Думаю, це матчі проти "Шахтаря", ми і в першому матчі, і в другому гідно виглядали, створювали моменти, хоч їх і не так багато було, але ми забили їм у двох протистояннях. З гірниками було цікаво зіграти, тому що я ніколи не грав проти них, і хотілося відчути цей рівень Ліги чемпіонів.

- Не тиснуло психологічно те, що "Сталь" перебувала на останньому місці в турнірній таблиці?

- Трохи, але ми намагалися не думати про це. Я вважаю, що "Сталь" незаслужено знаходиться на останньому місці, це молода команда і нам десь не вистачало досвіду. Ми багато втрачали очок на останніх хвилинах. Але, думаю, що у команди все попереду і скоро вона підніметься з останнього рядка таблиці. Там багато кваліфікованих футболістів, і через деякий час, я впевнений, вони будуть кращими у своїй справі.

Читайте также: Официально: Александр Тымчик и Богдан Михайличенко - игроки "Зари"

- Чим керувався, коли переходив в кам’янський клуб?

- Ми поїхали з першою командою на збори, коли прилетіли до Києва, до мене підійшов Олександр Миколайович Хацкевич і сказав, що мені треба поїхати в оренду набратися ігрової практики в УПЛ, так я і перейшов до "Сталі".

- В цілому, перебування в "Сталі" можеш занести собі в актив?

- Так, це великий досвід для мене. Хочу сказати, що нехай я навіть 3 сезони пограв би за дубль, то я б такого досвіду не набрався, там все швидше, набагато сильніші футболісти. Так що, це великий плюс для мене.

- Що було найскладнішим в адаптації в новому клубі?

- Нічого особливого не було, просто треба було звикнути до хлопців, до тренера, зрозуміти його вимоги, і все потім пішло добре. Деяких хлопців я знав, вони підказували багато. Можна сказати, що адаптація недовго тривала.

- Скоро почнеться новий етап в твоїй кар’єрі - луганська "Зоря". Коли дізнався про інтерес клубу?

- Дізнався вже у відпустці, зателефонував агент і сказав, що мною цікавиться "Зоря".

- Напевно, великим плюсом є те, що в "Зорю" переходиш зі своїм другом, Богданом Михайличенком

- Так, це великий плюс для нас обох, адаптація піде швидше, сподіваюся, нам це допоможе, тим паче в луганському клубі є хлопці, яких ми знаємо - Андрієвський, Лунін, Луньов, Харатін, Кабаєв.

- Вже встиг поспілкуватися з Юрієм Вернидубом?

- Ще ні, ніхто поки не дзвонив, нічого ще не обговорювали.

- Чи були інші варіанти продовження кар'єри?

- Був варіант залишитись в "Сталі", але до мене надійшла пропозиція з "Зорі", я порадився з батьками, і прийняв таке рішення.

- Чи була розмова з Олександром Хацкевичем по закінченню орендної угоди зі "Сталлю"?

- Так, після переходу в "Зорю" якось ми зустрілись, він розпитував про "Сталь", сказав, що буде спостерігати за нами з Михайличенком в "Зорі", як граємо, побажав удачі. Але подивимося, як моя кар'єра складеться в новій команді.

- Які очікування від переходу в клуб бронзових призерів УПЛ?

- Вважаю, що там дуже високі вимоги, так як останні роки "Зоря" добре виступає в УПЛ і ЛЄ. Це зараз великий клуб, дуже хочеться допомогти "Зорі" досягти нових успіхів.

Читайте также: Сергей Рафаилов: "Перед каждым поединком с "Динамо" будем обсуждать возможность участия Михайличенко и Тымчика"
Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме