Главная Украинские Favbet Лига Скаутинг для "Динамо": Нідерланди
^

Скаутинг для "Динамо": Нідерланди

5389

Скаутинг для "Динамо": Нідерланди
фото - adn.fcupdate.nl

Зараз футбол в Нідерландах переживає не кращі часи. Але все–одно там є багато талановитих, цікавих, перспективних гравців. При бажанні там можна знайти футболістів, які б могли зробити "Динамо" сильнішим.

Специфіка нідерландського футболу – атака. Там немає "автобусів", "окопів", всі команди намагаються грати у футбол таким чином розвиваючи футболістів. Тому серед захисників важко знайти реальних кандидатів (той же "Шахтар" не так давно у Лізі Чемпіонів наглядно продемонстрував, які проблеми має "Фейе" в центрі оборони). А от серед атакуючий гравців є футболісти, які б могли підсилити "Динамо".

Кияни зараз підписали Вербіча. На флангах окрім словенця є ще Дерліс та Циганков. В середині поля в кінці першої половини сезону почали довіряти молодому Шапаренко. Тому поки це більше перспектива на наступне трансферне вікно, коли, можливо, буде проданий Дерліс (влітку у парагвайця залишиться тільки два роки контракту із "Динамо). Не виключено, що вільним агентом стане Денис Гармаш.

Вважаю, що гравці "Аякса", "ПСВ" та "Фейеноорда" для "Динамо" зараз не по карману, а от серед клубів простіше можна знайти цікавих футболістів:

Мілот Рашица (на фото). 21–річний косовар, правий півзахисник "Вітеса". Контракт - до літа 2020–го року. Трансфермаркет оцінює його у 5–ть мільйонів. Мені цей футболіст дуже імпонує: молодий, талановитий, коштує не дорого. Володіє поставленим пасом, технічний, є швидкість, флангова передача – все при ньому. Основний гравець своєї команди. Ще влітку про нього говорили як про один із варіантів заміни Ярмоленка. Цієї осені дуже гарно проявив себе у Лізі Європи. Тому його ціна за півроку точно зросла. Але з іншої сторони, в команді є на декілька років молодші Янаков та Вантух. Великі перспективи, на мою думку, має Цітаїшвілі. Тут потрібно бути дуже обережним, в першу чергу дивитися на прогрес власних футболістів. Однозначно, що Рашіца – цікавий гравець, на якого варто було звернути увагу. Свого часу їздив на оглядини до європейських клубів, але встиг осісти в Нідерландах.

Аліреза Джаханбакш. 24-річний іранський правий півзахисник "АЗ Алкмаар". Контракт - до літа 2020-го року. Трансфермаркет оцінює його майже у 5 мільйонів євро. Технічний, швидкий, напористий, агресивний по футбольному гравець, може сам створити собі момент, виконує багато чорнової роботи на полі. На мою думку, у Аліреза є всі можливості для подальшого прогресу. В "АЗ" він вже третій сезон поспіль, і з кожним роком тільки прогресує. Напевно, що вже прийшов час для того, щоб подумати про майбутнє.

Неманья Михайлович. 21–річний сербський лівий півзахисник "Херевена". Контракт - до літа 2021–го року. Трансфермаркет оцінює його у 1.5 мільйона євро. Ще молодий не сформований гравець, над ним потрібно працювати, вдосконалювати. Має гарну техніку, має хорошу подачу. Не вистачає сил на весь матч, не завжди стабільний.

Ассін Айюб. 23-річний лівий марокканський півзахисник "Утерхта". Контракт - до літа 2018-го року. Трансфермаркет оцінює його у 4.5 мільйона євро. Працездатний, невтомний гравець, готовий "битися" "кусатися" проявляти характер. При тому має доволі хороші атакуючі здібності: вміє загострювати, робити якісні флангові передачі. Думаю, що за своєю грою та своїми сильними сторонами він підходить під ігрову модель Олександра Хацкевича.

Усама Ідріссі. 21-річний нідерландський фланговий півзахисник "Гронінгема". Контракт - до літа 2020 –го року . Трансфермаркет оцінює його у 2.25 мільйона євро. Звернув увагу на цього гравця під час гри молодіжних збірних України на Нідерландів у Києві на стадіоні "Оболонь- Арена". Правда його гра тоді не була зовсім успішною, але деякі цікаві навики він продемонстрував. Швидкість, техніка - все при ньому. Плюс це доволі працьовитий футболіст.

Закарія Лабяд. 24-х річний марокканський півзахисник (може зіграти також і нападаючого) "Утрехта". Контракт - до літа 2020-го року . Трансфермаркет оцінює його у три мільйони євро. Має гарно поставлений удар, двоногий футболіст, технічний, вміє завдяки індивідуальній майстерності вирішити епізод на свою користь, трохи егоїстичний. Вміє вести гру команди в атаці, бути таким гравцем, через якого будується атака. Чимось за манерою гри він нагадує колишнього гравця "Динамо" Юнеса Беланду. Мав досвід виступів за лісабонський "Сопртинг", але повернувся на щиті.

. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения